Karadeniz Pet

kuşum astım mı?

Ahmet12

Yeni Üye
Yeni muhabbet kuşu sahiplendim 1 hafta oluyo kuşum çok güzel iri gözlü bedenide iri ayakları elimden yem yemeye başladı çok iyi aramız sizlere bi kaç sorum olucak 1. Si kuşum sürekli ağzını açıyor kapatıyor sonuna kadar değil küçük küçük açıyor kapatıyor ekliycem eklerde video ekleniyosa tabi bide ayakları çok büyük ilk aldığımdada böyleydi kendisi iri olduğu için düşündüm ama normal midir ne yapmalıyım cevaplarınızı bekliyorum yardımcı olursanız sevinirim saygılar. ( video ekleyemedim heyecan yaptığında sanırım açıp kapıyor hırıldama yok )

Ekli dosyalar

• 5821F584-C466-45E3-98A5-2609877C8BBF.jpeg
    5821F584-C466-45E3-98A5-2609877C8BBF.jpeg
    783.5 KB · Görüntüleme: 19
Benim kuşumda da aynı sıkıntı var sürekli yapmıyorsa sıkıntı yok denildi. Sıcaklayınca korkunca boğazlarına bir şey tıkanınca da yapabiliyolarmış. Ama YouTube ye bir video ekleyip buraya da linkini atarsanız tecrübeli arkadaşlar daha iyi yardımcı olabilir. Ayakları ırkına bağlı büyük olabilir çünkü bi şişlik morlul falan gözükmüyor

Benim kuşumda da aynı sıkıntı var sürekli yapmıyorsa sıkıntı yok denildi. Sıcaklayınca korkunca boğazlarına bir şey tıkanınca da yapabiliyolarmış. Ama YouTube ye bir video ekleyip buraya da linkini atarsanız tecrübeli arkadaşlar daha iyi yardımcı olabilir. Ayakları ırkına bağlı büyük olabilir çünkü bi şişlik morlul falan gözükmüyor
Deniycem çok anlamam bu işlerden ama atamazsam inşallah yardım eden çıkar

Geri