Karadeniz Pet

Kusum Huzursuz

NiceTry

Yeni Üye
Kuşum çok huzursuz çok öfkeli sesler çıkartıyor tuneginde hiç durmadan haraket ediyor kafes içindeki ele gelme eğitimini yaptım ama dışarıda elime gelmiyor

Kuşu yeni almadim kafes içinde rahat durmuyor kendini atıyor ordan oraya, anormal bir kaşıntı yok,tunekte sürekli haraket halinde,evde değilim eve geldiğim zaman atacağım videosunu

Akşamları yapmadığı için videosunu atamıyorum sabahları öğlenleri felan yapiyor

İstemsiz birseylerden korkar gibi yapıyor akşam ışık kapalıyken yapmıyor.

peki kusu nasıl yıkayabiliriz hala elimize alışmadı bi kafes içinde ele geliyor kafes dışında gelmiyor. birde kanadını açarmış gibi yapıp kapatıyor

Kuşu zaten anlamadım gitti kafes içinde elime geliyor ama kafes dışında gelmiyor

Kuşu kendiniz zorla yıkamayın. Ev sıcaksa; derin olmayan geniş bir kaba su koyun kendisi girmek isterse girer. Ama üşütmeyin kuşu. Ben kış ayında banyo yapmalarına gerek duymuyorum.
Dediğim gibi önlem amaçlı ense damlası yaptırabilirsiniz.
Kafes içinde kaçacak yeri yok mecbur geliyor
Kafes dışında özgür alanda, gelmemesi normal. Sevdiği bir oyuncak varsa onunla kendinize alıştırabilirsiniz.

Kuşu kendiniz zorla yıkamayın. Ev sıcaksa; derin olmayan geniş bir kaba su koyun kendisi girmek isterse girer. Ama üşütmeyin kuşu. Ben kış ayında banyo yapmalarına gerek duymuyorum.
Dediğim gibi önlem amaçlı ense damlası yaptırabilirsiniz.
Kafes içinde kaçacak yeri yok mecbur geliyor
Kafes dışında özgür alanda, gelmemesi normal. Sevdiği bir oyuncak varsa onunla kendinize alıştırabilirsiniz.
teşekkürler

Geri