Karadeniz Pet

Kuşum kendini ısırmaya başladı

Pangea

Yeni Üye
İyi akşamlar arkadaşlar, bugun kuşumla telefondan video izliyorduk, telefonumun kılıfını ısırmaya başladı bende oynuyordur diye bir şey yapmadım sonra biraz sevmek için elime aldım, parmağımı ısırmaya başladı, huy edinmesin diye ısırmasına müsade ettim, bi anda ayaklarını ısırmaya başladı, sonrasında kafesine koydum ve kendini ısırmaya başladı ilk başta kaşınıyo sandım sonra kıtır kıtır kendini ısırdığını gördüm
Neden yapar? ne yapmamı önerirsiniz?

Dademin kafesin üstüne aldım kafes demirlerini ısırmaya başladı, sabahları ses yapıyor diye farklı odaya koyuyordum 3 4 saatliğine ondan olabilir mi veya bit tarzı bir şey

Dademin kafesin üstüne aldım kafes demirlerini ısırmaya başladı, sabahları ses yapıyor diye farklı odaya koyuyordum 3 4 saatliğine ondan olabilir mi veya bit tarzı bir şey
Bit tarzı bir şey olduğunu düşünmüyorum ama devamlı aynı yeri kaşıyorsa yani ayaklarını mesela, akar olabilir belki. Ama dediğiniz durumdan da kaynaklı olabilir

Galiba sorun geçti bayadır kendini isirmiyor, odasınıda değistirmiyorum, kafesinede yeni oyuncaklar aldım aynasız, merdiven, top v.s şuan iyi duruyor

Geri