Karadeniz Pet

Kuşumun nesi var

Saadetkcktpc

Yeni Üye
Kuşumun 1 haftadır değişik davranışı var anlam veremedim bilgisi olan yardımcı olursanız sevinirim

Kuşum kusmuyor video var ama yükleyemiyorum daha 7 aylık ve korkuyorum dışkısı da normal ama boynunu öne doğru uzatıp kusma hareketi yapıyor
Videoyu streamable.com'a yükleyip linkini buraya yazın. Çünkü kusma hareketini görmeden bir şey demek zor.

Kuş kumu kullanıyor musunuz? Bu tür durumlarda bazen boğazlarına bir şey takıldığında, sindirim problemlerine gritli kuş kumu çok iyi gelir. Sürekli yapmıyorsa ve dışkıları normalse çok problem değil. Bir de o ballı krakeri kaldırın. Kuşlara çok zararlı.

Açıldı mı
Kuş kumu kullanıyor musunuz? Bu tür durumlarda bazen boğazlarına bir şey takıldığında, sindirim problemlerine gritli kuş kumu çok iyi gelir. Sürekli yapmıyorsa ve dışkıları normalse çok problem değil. Bir de o ballı krakeri kaldırın. Kuşlara çok zararlı.
Kuş kumu yeni aldım çok yiyiyor diye 2 gün ara ile versem mi sürekli kum yiyiyor ballı krakeride sevmedi zaten

Kuş kumu beyazlı ince yapıda mı? Öyleyse vermeyin. Grit kuş kumu kullanın ve probiyotik temin edip onu verin. Dışkısı nasıl? Kuşun ciddi bir problemi görünmüyor. Bu sıralarda yem değişikliği yaptınız mı ya da bir haftadır her zamankinden farklı bir değişiklik oldu mu?
Veteriner ne damlası vermiş ismi nedir?

Kuş kumu beyazlı ince yapıda mı? Öyleyse vermeyin. Grit kuş kumu kullanın ve probiyotik temin edip onu verin. Dışkısı nasıl? Kuşun ciddi bir problemi görünmüyor. Bu sıralarda yem değişikliği yaptınız mı ya da bir haftadır her zamankinden farklı bir değişiklik oldu mu?
Veteriner ne damlası vermiş ismi nedir?
Grit kuş kumu aldım pazartesiden beri onu kullanıyorum kuşum bi kaç gün balkon kapısı açıkken kapının üzerinde durdu yemini degistireli bir hafta oldu bide bayramın üçüncü günü 5 saatlik arabada yolculuk yapti size bir sorum olacaktı ben yarın yolculuğa cikiyorum ve kuşum ilk defa otobüs yolculuğu yapacak kuşumun etkilenmemesi için dikkat etmem gereken neler olabilir

Grit kuş kumu aldım pazartesiden beri onu kullanıyorum kuşum bi kaç gün balkon kapısı açıkken kapının üzerinde durdu yemini degistireli bir hafta oldu bide bayramın üçüncü günü 5 saatlik arabada yolculuk yapti size bir sorum olacaktı ben yarın yolculuğa cikiyorum ve kuşum ilk defa otobüs yolculuğu yapacak kuşumun etkilenmemesi için dikkat etmem gereken neler olabilir
Henüz kuma çok yeni başlamışsınız. Dolayısıyla hemen etkisini göremezsiniz.
O ihtiyacı kadar yiyordur. Yemini de yeni değiştirmişsiniz yani kuşun bağırsak florasını toparlaması biraz zaman alabilir. Sindirim, ögütme gibi sorunlardan dolayı o tarz hareketler yapıyordur. Yine gözlemi elden bırakmayın.
Kabarma, iştahsızlık gibi durumlar olursa konuyu güncelleyin.
Probiyotik temin edip kullanın. Sindirim sistemine ve bağışıklığına iyi gelir. (Entrobac Probiyotik)

Aşağıya ilgili konuyu bırakıyorum. Mutlaka maddelerine göz atın faydalı olacaktır 🌸
İyi forumlar 🪄

Henüz kuma çok yeni başlamışsınız. Dolayısıyla hemen etkisini göremezsiniz.
O ihtiyacı kadar yiyordur. Yemini de yeni değiştirmişsiniz yani kuşun bağırsak florasını toparlaması biraz zaman alabilir. Sindirim, ögütme gibi sorunlardan dolayı o tarz hareketler yapıyordur. Yine gözlemi elden bırakmayın.
Kabarma, iştahsızlık gibi durumlar olursa konuyu güncelleyin.
Probiyotik temin edip kullanın. Sindirim sistemine ve bağışıklığına iyi gelir. (Entrobac Probiyotik)

Aşağıya ilgili konuyu bırakıyorum. Mutlaka maddelerine göz atın faydalı olacaktır 🌸
İyi forumlar 🪄
Probiyotik alma şansım yok maalesef erken haberim olsaydı alabilirdim

Çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için yarın probiyotigi alma imkanım doğdu kaç damla damlatayim başınızı agrittim hakkınızı helal edin Allah razı olsun
Estağfurullah olur mu öyle şey, elimden geldiğince yardımcı olmak isterim, çekinmeden sorabilirsiniz🌷

Ürün damla değil, toz bir üründür. 50 ml'lik yani yarım su dolu suluğa, mercimek tanesi kadar ekleyin, karıştırın. Suyu 8 saatte bir tazeleyin. İlk etapta 2-3 gün üst üste verebilirsiniz. Sonraki günler hafta bir gün.
Tablo ekleyeyim vitamin açısından da almak isterseniz size yardımcı olur. Kaliteli ürünlerdir. Entrobac ve gervit kullandığınız sürece ek bir ürüne ihtiyacınız olmaz.

IMG_20230428_030934.jpg

Geri