Karadeniz Pet

Merhaba goz altinda kasinti

nurak

Yeni Üye
Kusumuzun gözünün altı kasıyor surekli ne yapmalıyız acil yardım lutfen
20230402_135950-min.jpg

Tünekte görmek istemiştim ama neyse artık :)
İki gözünde mi var tam göremedim ama problemli gözüne gentagut göz damlası alıp uygulayın.
Sabah akşam bir damla. Kaşıntısını vs de alır.
İsterseniz ek olarak göz çevresine de kulak çöpü yardımıyla teramisin göz kremi sürün, ince tabaka halinde sürünüz. Gece uyumadan yani ışığı kapatmadan hemen önce sürün ki krem kuşa gün boyu rahatsızlık vermesin.
Durumu olumsuz olumsuz güncellerseniz çok memnun olurum.

Bugün sessizlesti hic nesesi yok hep uyuyor ,yemesinde sıkıntı yok

Tünekte görmek istemiştim ama neyse artık :)
İki gözünde mi var tam göremedim ama problemli gözüne gentagut göz damlası alıp uygulayın.
Sabah akşam bir damla. Kaşıntısını vs de alır.
İsterseniz ek olarak göz çevresine de kulak çöpü yardımıyla teramisin göz kremi sürün, ince tabaka halinde sürünüz. Gece uyumadan yani ışığı kapatmadan hemen önce sürün ki krem kuşa gün boyu rahatsızlık vermesin.
Durumu olumsuz olumsuz güncellerseniz çok memnun olurum.
Evet iki gözünde de öbür göz altı yeni oldu yoktu

Kuyruk sekmesi ne bilmiyorum
Israrla tünekte istiyorum çünkü kuşunuzun kuyruk sekmesine bakmak istiyorum. Bu video hem net değil hem de salıncakta...
Bu videodan görebildiğim kadarıyla kuşunuzda kuyruk sekmesi var, öyle değil mi?

Sallama gibi birsey anladig kadarıyla var evet

Ben kuşunuzda solunum problemi olduğunu düşünüyorum. Bunu hem bariz kuyruk sekmesi olduğundan hem de solunum problemleri göze bu şekilde belirti olarak yansıdığından dolayı düşünüyorum. Veteriner imkanınız varsa önceliğiniz kanatlıdan anlayan bir veteriner olmalı. Eğer ki hiç veteriner imkanınız yoksa doksisiklin etkenli ilaç kullanmanız gerekecek.

İlacın ismini vermniz mümkün mu
Ben kuşunuzda solunum problemi olduğunu düşünüyorum. Bunu hem bariz kuyruk sekmesi olduğundan hem de solunum problemleri göze bu şekilde belirti olarak yansıdığından dolayı düşünüyorum. Veteriner imkanınız varsa önceliğiniz kanatlıdan anlayan bir veteriner olmalı. Eğer ki hiç veteriner imkanınız yoksa doksisiklin etkenli ilaç kullanmanız gerekecek.

İlacın ismini vermeniz mümkün mü acikcasi imkanımız yok

Doksimis adında bir ilaç var arastirdigima göre

Geri