Karadeniz Pet

Merhaba goz altinda kasinti

Aşağıdakilerden herhangi biri olur. Kuşu bu hafta gözlemleyin yine ve internetten bölünmüş olarak entrobac probiyotik de temin ediniz. İlaç sonrası kullanımı için.

Ekli dosyalar

• IMG_20230209_000602.jpg
    IMG_20230209_000602.jpg
    123.9 KB · Görüntüleme: 6
Ilik suyla temizleyip gecene kadar polimisin veya teramisin surun gunluk

Merhaba kuşu veterinere götürdüm sadece göz alerji olduğunu söyledi cortimycine temin ettik biri iyi oldu diğerine hala sürüyoruz ama şu an burun akıntısı başladı çok uyuyor solunumla alakali bir durumu yok dedi napacagimizi şaşırdık

Veterinerdi isini tam ehlimiydi bilmiyorum göz damlası söylemedi biz de sadece dediği merhem goz damlasini almadik
Gittiğiniz yer kuşlardan anlayan bir yer miydi? Konuyu açtığınızda dediğim göz damlasını kullandınız mı? ve eski videolarınız silindiği için bakamıyorum. Tünekte yandan yeni videosunu eklerseniz memnun olurum.

Veterinerdi isini tam ehlimiydi bilmiyorum göz damlası söylemedi biz de sadece dediği merhem goz damlasini almadik

Ben veterinerden farklı düşünüyorum.
Şayet kuşlardan anlayan bir yer olsaydı benim söyleyecek sözüm olmazdı.
Veterinerin verdiği kremi kaç gündür kullanıyorsunuz?
İlk dediğim göz damlasını kullansaydınız eminim şu an ilerleme kat edecektiniz. Muhtemelen iyileşme görülürdü.

Ben veterinerden farklı düşünüyorum.
Şayet kuşlardan anlayan bir yer olsaydı benim söyleyecek sözüm olmazdı.
Veterinerin verdiği kremi kaç gündür kullanıyorsunuz?
İlk dediğim göz damlasını kullansaydınız eminim şu an ilerleme kat edecektiniz. Muhtemelen iyileşme görülürdü.
3 nisandan beri

Gününü söylemedi tamm onu da temin edecegiz

Geri