Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu cinsiyet, ırk ve yaş tahmini - sorularınızı buraya yazabilirsiniz.

Arkadaşlar yeni bir yavru muhabbet kuşu sahiplendim bu yavru muhabbetin cinsiyeti ver ırkı hakkında sizlerden yorumlarınız alabilirmiyim

kuşumun cinsiyeti nedir söyleyebilir misiniz?

Whats-App-G-rsel-2024-01-09-saat-23-47-33-672c8e3e.jpg

Whats-App-G-rsel-2024-01-09-saat-23-47-33-7628c9af.jpg

Whats-App-G-rsel-2024-01-09-saat-23-47-33-fdde8d85.jpg

Whats-App-G-rsel-2024-01-09-saat-23-47-34-f9ad858e.jpg

Buda benim kızım çok sevecen bir kuş hayatımda böyle bir kuş görmedim :) Irkını merak ediyorum

Bide kızıma eş olması için bu ırkta bir kuş arıyorum. Bunun ırkınıda öğrenirsem..

Son düzenleme:
Muhabbet kuşu cinsiyet, ırk ve yaş tahmini sorularınızı sadece bu konu altında yapabilirsiniz.

Artık bu bölümde yeni konu açılmayacaktır, bu konu üzerinden bütün sorularınıza cevap verilecektir.
Aynı mesajı birden fazla göndermeyiniz ve mesajlarınıza resim eklemeyi unutmayınız.
Bu kategori dışında açılan cinsiyet, ırk ve yaş tahmini konularınız silinecektir.

Soru sormadan önce lütfen bu sabit konuları inceleyiniz.
3 tane Muhabbet kusum var kuşlarımın ırkını merak ediyorum Google da aradığımda disi olan rainbow diye çıkıyor doğru mudur?

Arkadaşlar selam.Kuşum yaklaşık 4 5 aylık.En azından Petshop un söylediğine göre öyle tahmin ediyorum.Cinsiyeti erkek demişti fakat bana izlediğim videolara göre dişi gibi geldi. Siz de bakabilir misiniz ? Kendi kuşumun videosunu çektim linkten izleyebilirsiniz. Yaş tahmini olursa onu da belirtirseniz sevinirim.

Muhabbet Kuşu Video

Muhabbet kuşu cinsiyet, ırk ve yaş tahmini sorularınızı sadece bu konu altında yapabilirsiniz.

Artık bu bölümde yeni konu açılmayacaktır, bu konu üzerinden bütün sorularınıza cevap verilecektir.
Aynı mesajı birden fazla göndermeyiniz ve mesajlarınıza resim eklemeyi unutmayınız.
Bu kategori dışında açılan cinsiyet, ırk ve yaş tahmini konularınız silinecektir.

Soru sormadan önce lütfen bu sabit konuları inceleyiniz.

Geri