Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu cinsiyet, ırk ve yaş tahmini - sorularınızı buraya yazabilirsiniz.

Kuşumun cinsiyeti nedir yardımcı olur musunuz

bu kuş sizce kaç aylık ve dişi mi

Gördüğüm ilk günden beri fotograf açılmıyor
Merhaba, ortalama 40-50 günlük yavru şekilde "show erkek" olarak aldık. Show yavrusu olduğuna emin olmak için sizlere soruyorum şimdiden teşekkür ederim.

Doğrudur

Merhaba,kuşumun cinsi lutino mu acaba?
Normal baktığımda gözleri siyah duruyor ama güneş ışığı vurduğunda veya flaş tuttuğumda kırmızı görünüyor bu her kuşta mı böyle yoksa kırmızı göz ama çok mu siyah anlamadım.
Kırmızı değil gibi. Kırmızı değilse çift faktör kuştur. Lutino ve albino olması için kırmızı göz olmalı. Ama çok tatlı bir erkek kuş maşallah

Merhabalar 40 günlük yavrumun cinsiyeti nedir acaba bilenlerden yardım bekliyorum.

Muhabbet kuşu cinsiyet, ırk ve yaş tahmini sorularınızı sadece bu konu altında yapabilirsiniz.

Artık bu bölümde yeni konu açılmayacaktır, bu konu üzerinden bütün sorularınıza cevap verilecektir.
Aynı mesajı birden fazla göndermeyiniz ve mesajlarınıza resim eklemeyi unutmayınız.
Bu kategori dışında açılan cinsiyet, ırk ve yaş tahmini konularınız silinecektir.

Soru sormadan önce lütfen bu sabit konuları inceleyiniz.

Muhabbet kuşu cinsiyet, ırk ve yaş tahmini sorularınızı sadece bu konu altında yapabilirsiniz.

Artık bu bölümde yeni konu açılmayacaktır, bu konu üzerinden bütün sorularınıza cevap verilecektir.
Aynı mesajı birden fazla göndermeyiniz ve mesajlarınıza resim eklemeyi unutmayınız.
Bu kategori dışında açılan cinsiyet, ırk ve yaş tahmini konularınız silinecektir.

tps://hizliresim.com/upload-success

Geri