Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu cinsiyet, ırk ve yaş tahmini - sorularınızı buraya yazabilirsiniz.

Merhaba cinsini öğrenebilir miyim kimse net bisey diyemiyor. Teşekkürler.

Dişi gibi görünüyor bi diger arkadaşlarda bakarsa daha saglıklı olur.
Banada öyle geldi erkek diye aldık ama. Omzumuza konuyor iki ayda ama çok gagaliyor çok agresif kendini hiç sevdirmeyi sevmiyor. Ötme günde 10dk konuşma yapmıyor. Bunlar dişilerin karakteri mi acaba. Oyuncu değil yanına bir şey koyarsak hemen perdeye kaçıyor. Sürekli ilgileniyoruz. Kapısı tüm gün açık.

Banada öyle geldi erkek diye aldık ama. Omzumuza konuyor iki ayda ama çok gagaliyor çok agresif kendini hiç sevdirmeyi sevmiyor. Ötme günde 10dk konuşma yapmıyor. Bunlar dişilerin karakteri mi acaba. Oyuncu değil yanına bir şey koyarsak hemen perdeye kaçıyor. Sürekli ilgileniyoruz. Kapısı tüm gün açık.
Dedigim gibi pek bir bilgim yok diger arkadaslar cevaplarlar. Belki dediginiz gibi kusun karakterindendir.

Ay bilgisi yanlis olabilir ama belki isinize yarar bi fotograf elinizin altinda bulunsun.

Bu kuş yavru show jumbo mudur? Bir de üçüncü fotoğrafta ayağında bir problem var gibi gözüküyor, normal mi ayağının öyle olması?
hocam show jumbo ama bana en az 1 yaşında gibi geldi gözünü yakından net çekebilir misiniz ürkütmeden? ayak da net foto atın ama onun için yeni konu açabilirsiniz

Yeni fotoğraflar görebilir miyim 2-3 foto. Flaşsız ve net olsun.
maşallah çok tatlı ve dişi ama burun soyulmuş gibi yeterince su içiyor mu? dediğiniz gibi dişiler öyle davranabilir alışması için dal darı kullanarak eğitebilirsiniz size alışmasını istiyorsanız yanına kuş veya ayna koymayın sürekli konuşun

Merhaba cinsini öğrenebilir miyim kimse net bisey diyemiyor. Teşekkürler.
maşallah çok tatlı ve dişi ama burun soyulmuş gibi yeterince su içiyor mu? dediğiniz gibi dişiler öyle davranabilir alışması için dal darı kullanarak eğitebilirsiniz size alışmasını istiyorsanız yanına kuş veya ayna koymayın sürekli konuşun

Teşekkür ederim, aldığım üreticiye sordum şimdi ısrarla erkek olduğunu söylüyor ve kuşta burun akıntısı var diyor. ben öyle bir şey göremedim ev sıcak. sizce öyle bir şey var mı tedaviye başla dedi. sadece. buraya attığım videoyu göstermiştim. çeresinin üstü neden koyu renk acaba tüy dipleri

Teşekkür ederim, aldığım üreticiye sordum şimdi ısrarla erkek olduğunu söylüyor ve kuşta burun akıntısı var diyor. ben öyle bir şey göremedim ev sıcak. sizce öyle bir şey var mı tedaviye başla dedi. sadece. buraya attığım videoyu göstermiştim. çeresinin üstü neden koyu renk acaba tüy dipleri
Kuşunuz yavru bir dişi kuş googleden yavru dişi muhabbet kuşu çere rengi diye aratarakta görseller kısmından görebilirsiniz.

Geri