Karadeniz Pet

Muhabbet kusu diski sorunu

spearszone

Yeni Üye
Merhaba arkadaslar muhabbet kusumu persembe gunu aldik daha yavru. Ilk fotografi persembe gunu cektim ikincisini de bugun cektim. Sizce bir sorun var mi geldiginden beri hic normal diski yapmadi. Bir de alt tarafinda diskilar kalmis ne yapabilirim lutfen yardimci olun

Ekli dosyalar

• IMG_4022.jpeg
    IMG_4022.jpeg
    204.7 KB · Görüntüleme: 46
  • IMG_4023.jpeg
    IMG_4023.jpeg
    218.4 KB · Görüntüleme: 31
  • IMG_4053.jpeg
    IMG_4053.jpeg
    199.9 KB · Görüntüleme: 29
Son düzenleme:
Kuşun videosunu ekler misiniz? Birde dışkıları kurumadan yapar yapmaz çekip atmanız gerekiyor. İştahı, enerjisi nasıl? Kuş uyuyorsa şimdi uyandırmayın yarın videosunu atarsınız
Merhaba ekliyorum. İştahı yerinde yem yiyor enerjisiyse aldığımızdan beri uyumaya meyilli ama kafes içinde dolaşıyor hep. Videoyu nasıl ekleyeceğimi bulamadım

Ekli dosyalar

• IMG_4057.jpeg
    IMG_4057.jpeg
    760.7 KB · Görüntüleme: 22
  • IMG_4061.jpeg
    IMG_4061.jpeg
    888.8 KB · Görüntüleme: 25
Kuşun videosunu ekler misiniz? Birde dışkıları kurumadan yapar yapmaz çekip atmanız gerekiyor. İştahı, enerjisi nasıl? Kuş uyuyorsa şimdi uyandırmayın yarın videosunu atarsınız

Ekli dosyalar

• IMG_4062.jpeg
    IMG_4062.jpeg
    129.1 KB · Görüntüleme: 20
  • IMG_4063.jpeg
    IMG_4063.jpeg
    979.3 KB · Görüntüleme: 20
Streamable.com a yükleyip linkini buraya atabilirsiniz ama sabah videosu olsun. Yani normal halini görmek adına. Şimdi gece olduğu için uyuklayabilir.
Dışkıları yapılır yapılmaz bu renkse eğer isteniken renkte değil. Ama yetersiz beslenmesi varsa ve yeni alındığından dolayı biraz tolere edebiliriz belki. En azından sarı lekelenmesi görünmüyor son fotoğraflarda. Poposunu nemli peçete ile çok nazikçe temizleyin. Tablo ekliyorum en kısa sürede oradaki ilk iki ürünü temin etmeniz faydalı olacaktır. Karadeniz petten alabilirsiniz. Dal darı verin güzelce yicektir.
Kekik çayı yapın birde yarın. Forum arama moturuna yazarsanız konularda tarifi var.
Polish_20230814_211925118.jpg

Streamable.com a yükleyip linkini buraya atabilirsiniz ama sabah videosu olsun. Yani normal halini görmek adına. Şimdi gece olduğu için uyuklayabilir.
Dışkıları yapılır yapılmaz bu renkse eğer isteniken renkte değil. Ama yetersiz beslenmesi varsa ve yeni alındığından dolayı biraz tolere edebiliriz belki. En azından sarı lekelenmesi görünmüyor son fotoğraflarda. Poposunu nemli peçete ile çok nazikçe temizleyin. Tablo ekliyorum en kısa sürede oradaki ilk iki ürünü temin etmeniz faydalı olacaktır. Karadeniz petten alabilirsiniz. Dal darı verin güzelce yicektir.
Kekik çayı yapın birde yarın. Forum arama moturuna yazarsanız konularda tarifi var.
Ekli dosyayı görüntüle 69186
Tamam çok teşekkür ederim yarın sabah videosunu eklerim

Ekli dosyayı görüntüle 69186
Videosunu cektim https://streamable.com/f3yuxg

gece kekik cayi yapip verdim hala duruyor simdiki goruntu bu sekilde. Simdi daldari verdim yiyor

Ekli dosyalar

• IMG_4077.jpeg
    IMG_4077.jpeg
    195.1 KB · Görüntüleme: 35
Son düzenleme:
Maalesef emin olmadan ilaç öneremeyeceğim. Dışkıları ilk yapıldığı anda siyah mı? Fotoğraftan öyle görüyorum
Simdi bu şekilde yaptı. Poposunu sildirtmiyor ama gördüğüm kadarıyla siyah değil şu an

Ekli dosyalar

• IMG_4102.jpeg
    IMG_4102.jpeg
    229 KB · Görüntüleme: 23
  • IMG_4108.jpeg
    IMG_4108.jpeg
    109.5 KB · Görüntüleme: 20
Son düzenleme:
Estağfurullah, birikmiş derken top top şeklinde miydi? Fotoğrafta ishal gibi de...
Ben de ishal diye düşündüm ama birkaç tane dışkı birikmişti su sıkarak temizleyebildim şu an normale döndü sanırım normal yeşil renk yapıyor

Geri