Karadeniz Pet

muhabbet kuşu sırtında yara benzeri bişey var

yarayı kaldırmış açıkta yarası var kitap kapağından boyunluk yaptım. ama açık yarası hâlâ var .
yaraya ne yapacağımı bilmiyorum bi yardımcı olursanız sevinirim

fotoğraf gönderdiğim biri mantar olabilir demişti ve mantar kremi gönderdi 2 gün onu sürmüştüm.
bugün kabuk benzeri şeyi düşürmüştü. şuan kanaması durmuş durumda boyunluğu sayesinde kendine zarar vermiyor.
TRRAMYCIN krem sürdüm. yem falan yiyor şu anlık iyi durumda . yardımınız için teşekkür ederim.Ek olatak yaranın 2cm² lik alanda tüyleride dökülmüştü.tam emin olmamakla beraber sanırım küçüken çıkan ve üzerinde tüy çıktığı için fark etmediğim mantar benzeri bir yaraydı.

Çok farklı bir hal almış. Eğer sadece kabuk tarzı olduğuna eminseniz yaptıklarınıza devam etmelisiniz. Zaten forumlarda krem tarzı ilaçlardan başka bir öneri alacağınızı zannetmiyorum. Ancak beze, kist, ur gibi bir şey altında hala varsa veteriner görmeli. Kanatlı uzmanı olmadıkça o da ne yapar muamma. Muhtemelen işlem yapmaz.
Boyunluk yapmanız çok iyi olmuş.

Çok farklı bir hal almış. Eğer sadece kabuk tarzı olduğuna eminseniz yaptıklarınıza devam etmelisiniz. Zaten forumlarda krem tarzı ilaçlardan başka bir öneri alacağınızı zannetmiyorum. Ancak beze, kist, ur gibi bir şey altında hala varsa veteriner görmeli. Kanatlı uzmanı olmadıkça o da ne yapar muamma. Muhtemelen işlem yapmaz.
Boyunluk yapmanız çok iyi olmuş.
yarada şu anlık bi sıkıntı yok kendini kaşımıyor . Kanadıktan sonra ayrı kafese koyup , tentürdiyot ve kremini sürmüştüm.Bu gün kardeşi ile aynı kafese geri kodum . ikisi de yaraya zarar vermiyorlardı. Ur kist benzeri bişey de yok. Zaten ilk gördüğümde baya bir araştırdım ve benzer bir görsel bile bulamadım.Çok şükür iyi durumda. iİginiz ve önerileriniz için tekrardan çok teşekkür ederim.

yarada şu anlık bi sıkıntı yok kendini kaşımıyor . Kanadıktan sonra ayrı kafese koyup , tentürdiyot ve kremini sürmüştüm.Bu gün kardeşi ile aynı kafese geri kodum . ikisi de yaraya zarar vermiyorlardı. Ur kist benzeri bişey de yok. Zaten ilk gördüğümde baya bir araştırdım ve benzer bir görsel bile bulamadım.Çok şükür iyi durumda. iİginiz ve önerileriniz için tekrardan çok teşekkür ederim.
Çok şükür iyi olmasına sevindim.
Rica ederim ne demek ✨

Geri