Karadeniz Pet

muhabbet kuşu vitamin

Arre

Yeni Üye
Merhabaç Bugün 3-4 aylık dişi muhabbet kuşuma multi vitamin aldım markası (Maxim Monivitamini) yabancı marka galiba yurt dışında oturdugum için sadece bunu bulabildim. burası soğuk oldugu için kuş her türlü hasta oluyor evin içi kaloriferli olsada bende alim dedim ama suluguna ne kadar damlatmalıyım kuşum 32 gram ağırlığında ve suyunu her gün değiştiriyorum hergün suyunu değiştirince damlatmalımıyım ve kaç damla yardımcı olursanız sevinirim :)

Merhabalar, o markayı bilmediğimden oranını da bilmiyorum. Bizim önerdiğimiz vitamini (Röhnfried gervit) yarım suluğa beş damla kullanıyoruz.
Ama mutabık olduğum bir şey varsa o da tabii ki her gün verilmemesi gerektiği...
Kuş temiz su içmeli ve vitamin kullanımı haftada bir gün yeterli olur.

Merhabalar, o markayı bilmediğimden oranını da bilmiyorum. Bizim önerdiğimiz vitamini (Röhnfried gervit) yarım suluğa beş damla kullanıyoruz.
Ama mutabık olduğum bir şey varsa o da tabii ki her gün verilmemesi gerektiği...
Kuş temiz su içmeli ve vitamin kullanımı haftada bir gün yeterli olur.
Bilgi icin sagolun. Aldigim yer her 80 gram kuşa 1 damla diyo ama bizimki 32 gram felan ne yapsam bilemedim bende 😁

Bilgi icin sagolun. Aldigim yer her 80 gram kuşa 1 damla diyo ama bizimki 32 gram felan ne yapsam bilemedim bende 😁
Dozu felan yuksek olur şimdi belki bilemiyorum ama benim oldugum yerde bi bu marka var işte burda cok bulunmuyor kuşlar icin vitamin. Sulukta normal buyuklulte full dolu bir suluga 1 damla damlatsam birsey olurmu acaba @Merve

Geri