Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum bu sekilde duruyor

yani iki farklı antibiyotik karıssa sıkıntı olmaz

Kursak mantarı olabilir diye düşünüyorum bunun için dediğim gibi veterinerden yardım almanız lazım. O kursağın öyle olması normal değil. Kursak mantarında kuşun kursağı balon gibi şişer,mantarlar sebebiyle gaz üretimi olur. Dışkı da kötü kuşun hali de.

Eskişehirde duru veteriner var kanatlıda uzmanmış oraya cumartesi günü gidecem. Aradığımda yanlış tedavi uygulandıgını belirtti.

Eskişehirde duru veteriner var kanatlıda uzmanmış oraya cumartesi günü gidecem. Aradığımda yanlış tedavi uygulandıgını belirtti.
Duru Veteriner Kliniğine getirebilirsiniz Yasin bey kanatlı hekimidir ben de yıllar evvel kuşumu götürmüştüm kliniğine tavsiye ederim

Kusumu kaybettim. Sadece ayaginda yara olan kuşum gereksiz antibiyotik kullanimi sonrasi karacigeri şişti mantar olusumuna neden oldu. Eskisehirde kanatli hekim buldum ama malesef gec kalmışım. Burada suçlu bana gereksiz antibiyotik veren veteriner hekim mi antibiyotikin gereksiz sekilde kullanilmayacagini araştırmadan hergun kuşuma zehri veren ben mi

Kusumu kaybettim. Sadece ayaginda yara olan kuşum gereksiz antibiyotik kullanimi sonrasi karacigeri şişti mantar olusumuna neden oldu. Eskisehirde kanatli hekim buldum ama malesef gec kalmışım. Burada suçlu bana gereksiz antibiyotik veren veteriner hekim mi antibiyotikin gereksiz sekilde kullanilmayacagini araştırmadan hergun kuşuma zehri veren ben mi
Başınız sağolsun, huzur içinde uyusun inşallah...

Kuşun durumu kötüydü bir sorun olduğu belliydi yavrucağızda. Elden bir şey gelmez bu durumda maalesef, üzgünüm.

Geri