Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum değişik ağlamaklı sesler çıkarıyor

AltaNora

Yeni Üye
Merhabalar,

Muhabbet kuşum yaklaşık 1 haftadır değişik sesler çıkarıyor.Süreç eve misafir gelmesi ve yerini değiştirmemizle başladı misafirler gidip eski yerine koyduğumuzda aynı sesleri çıkarmaya devam etti bazen geceleri de uyumuyor aynı sesleri çıkarmaya devam ediyor videosunu çekip yükledim youtube linkini izlemeniz için bırakıyorum yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim.

Teşekkür ederim.Genelde çok dikkat ediyoruz odasının camı kapalı oluyor ancak son günlerde havalar rüzgarlıydı çok düşük ihtimal olsada cereyanda kalmış olma olasılığı var.

Teşekkür ederim.Genelde çok dikkat ediyoruz odasının camı kapalı oluyor ancak son günlerde havalar rüzgarlıydı çok düşük ihtimal olsada cereyanda kalmış olma olasılığı var.
Kekik çayı yapın yarın, doğal antibiyotiktir iyi gelir. Üşütme kaynaklıysa ileri bir düzey ama asıl kaynağı solunum problemi mi orasını çözemedim. Solunum problemlerinde doksisiklin etkenli ilaç kullanılmalı.
Siz birde kekik çayının yanında kekik spreyi, okaliptus yaprağı gibi ürünlerle nefes almasını kolaylaştırabilirsiniz. Tarifleri için forum arama motoruna yazarsanız konularda yazmıştım. Dışkıları nasıl? İshali var mı? Gervit multivitamin ve entrobac probiyotiği de eksik etmeyin bağışıklığına iyi gelir

Geri