Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum Delirdi mi?

Çok tavsiye etmiyorum gözlerde ve solunum yolunda sorunlara yol açma ihtimali yüksek, içeriğinde parizitleri önleyici bir madde göremedim zaten parazit önleyici diye geçmiyor sanırım tahriş giderici diye geçiyor.. Özetle parazit sorununda hiçbir işe yaramayacaktır ve artısı olmadığı gibi başka sağlık sorunlarına da kapı açacaktır.
Annem zorla kullandıracak mesajlarıda gösterdim bitince alırız diyor. Umarım zararı gelmez :(

Bu konu hakkında sanırım video yapacağım... Bazen sorumluluğunu alamayacağımız, veteriner masraflarına bütçe ayıramayacağımız canlıları sahiplenmememiz gerekiyor. Siz belki en iyi şartlarda bakmak istiyorsunuz fakat burada canlılara yazık oluyor...
Aslında karşılayacak bütçem var ama ailem sıkıntı. Yakın zamanda para kazanmaya başlıyacağım. Utandım doğrusu bunu yapanlara sinir olurdum ve bende öyle oldum. Çaresizlik çok kötü bir his

Aslında karşılayacak bütçem var ama ailem sıkıntı. Yakın zamanda para kazanmaya başlıyacağım. Utandım doğrusu bunu yapanlara sinir olurdum ve bende öyle oldum. Çaresizlik çok kötü bir his
Benim senin yaşından büyük öğrencilerim var. Öncelikle eğitimini tamamlamalisin. Çalışmak para kazanmak için yaşın henüz çok küçük. Ve bu yaşta böyle vicdanlı hayvansever biri olduğun için senin gözlerinden öpüyorum 🌸 denildiği gibi spreyi kesinlikle kullanma. İade edebiliyorsan et etmiyorlarsa da at çöpe. Hiç kullanmamak daha iyi. Kafes ve ekipmanı sık sık sirkeli suyla temizle.

Benim senin yaşından büyük öğrencilerim var. Öncelikle eğitimini tamamlamalisin. Çalışmak para kazanmak için yaşın henüz çok küçük. Ve bu yaşta böyle vicdanlı hayvansever biri olduğun için senin gözlerinden öpüyorum 🌸 denildiği gibi spreyi kesinlikle kullanma. İade edebiliyorsan et etmiyorlarsa da at çöpe. Hiç kullanmamak daha iyi. Kafes ve ekipmanı sık sık sirkeli suyla temizle.
Teşekkür ederim bilgi için 😁

Geri