Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum ishal mi?

ErDeM19

Yeni Üye
1 gündür falan kuşum çoğunlukla tüylerini kabartıyor, biraz halsiz gibi. Son 1 aydır tüy döküyordu dönemi varmış sanırım. Bugün farkettim kakasinin altinda sıvı birşey var. Yarın zaten PetShop'a vitamin almaya gideceğim birde patates koyacağım ancak gene de sormak istedim.

Dışkıları maalesef iyi görünmüyor. Yeni yapılmış dışkıları da atın. Petshoptan vitamin almayın, aldıysanız kullanmayın. Kuşun tünekte videosunu atar mısınız? Ve veteriner imkanlarınız nedir?
2 kuşum var. Hasta olan da diğeri gibi normal şekilde duruyor ancak birazcik kabarık. Fotoğrafını biraz sonra atacağım. Sabah patates haşladım ve verdim. Suyuna vitamin almıştım ondan koydum, yerini değiştirdim. Şuan durumu daha iyi gibi.

Dışkıları maalesef iyi görünmüyor. Yeni yapılmış dışkıları da atın. Petshoptan vitamin almayın, aldıysanız kullanmayın. Kuşun tünekte videosunu atar mısınız? Ve veteriner imkanlarınız nedir?
Dışkıları hep aynı şekilde, üstü normal siyah altında sıvı var.

Dışkıları hep aynı şekilde, üstü normal siyah altında sıvı var.
Dışkıların hepsi siyah mı? Yeni yapılmış olanlar..
Kuşları ayırın. Beslenmesi ne durumda? Siyah dışkı yetersiz beslenme kaynaklı olabildiği gibi maalesef ciddi hastalıkların göstergesi de olabilir

Dışkıların hepsi siyah mı? Yeni yapılmış olanlar..
Kuşları ayırın. Beslenmesi ne durumda? Siyah dışkı yetersiz beslenme kaynaklı olabildiği gibi maalesef ciddi hastalıkların göstergesi de olabilir
Kuşları ayırma şansım yok maalesef. Dışkıları diğer kuşla aynı renkte sadece altında biraz sıvı var dediğim gibi. Beslenmesi normal gibi. 8-5 okulda oldugum için cok görmüyorum ama ben evdeyken yiyor

Geri