Karadeniz Pet

muhabbet kuşumun gözünün etrafı kızardı

Azraa

Yeni Üye
bir şey olur diye korkuyorum sizce ne olmuş olabilir ne yapmam lazım? fotoğrafta çok belli olmuyor ama göz çevresinde ve göz çevresindeki tüylerde kızarıklık var lütfen yardımcı olun
WhatsApp Görsel 2023-03-11 saat 21.59.54.jpg

Kuş maşallah sabit durmuyor ki kuyruk sekmesine bakacaktım ancak sabit durmadığından anlaşılmıyor. Gözü için isterseniz önce doğal olarak ılık çay ile pansuman yapabilirsiniz. Kızarıklık uzaktan görünüyor ama kızarıklık fazlaysa gentagut göz damlası temin edip günde bir kere bir damla damlatabilirsiniz. Kuyruk sekmesi ya da başka anormal bir durum fark ederseniz konuyu güncelleyin

kızarıklık gözle bakınca belli oluyor ama aşırı fazla değil. kuyruğu da sekmiyor bakınca ben çayla pansuman yapayım o zaman çok teşekkür ederim

kızarıklık gözle bakınca belli oluyor ama aşırı fazla değil. kuyruğu da sekmiyor bakınca ben çayla pansuman yapayım o zaman çok teşekkür ederim
Papatya çayı ile pansuman daha etkili olur. Sıcak olup gözünü yakmamasına dikkat edin.
Dediğim gibi göz damlası ya da teramisin göz kremi de iş görür. Son durumu paylaşırsanız çok sevinirim. Geçmiş olsun 🌺

Papatya çayı ile pansuman daha etkili olur. Sıcak olup gözünü yakmamasına dikkat edin.
Dediğim gibi göz damlası ya da teramisin göz kremi de iş görür. Son durumu paylaşırsanız çok sevinirim. Geçmiş olsun 🌺
tamamdır çok sağ olun

Geri