Karadeniz Pet

Muhabbet kuşumun kanat tüyü koptu.

Öncelikle herkese merhaba.Yeni kayıt oldum başlığı doğru yere açtım sanırım.Dünkü depremde muhabbet kuşum korkmuş ve kanat çarpmış galiba.Sabah muhabbet kuşuma baktığımda en uzun sağ kanat tüyü kopmuş ve duvarda,kafes tülü ve kafes demirinde kan vardı.Şu an uçabiliyor ama eskisi gibi değil,tam istediği yere gidemiyor.1 sene önce yavruyken aldım ve şu an sanırım 1,5 yaşında.Erkek ve konuşuyor.Nasıl iyileşir ve yeniden uçabilir mi?

Fotograf veya video ekler misiniz? Kanama durduysa sorun yok. Önemli olan öncelik kanın durmasıdır. Probiyotik verin ve B vitamini verin. Neşesi keyfi yerine geldiyse zamanla düzelir, geçmiş olsun
Kanama durdu,neşesi yerinde gözüküyor.Birkaç saat önce daldarı verdim.Suyuna multivitamin katıyorum.Üzgünüm,fotoğraf ekleyemiyorum.Teşekkür ederim.

Öncelikle rahatsız ettiğim için özür dilerim ama aklıma bir soru takıldı.Normalde genellikle her gün kafes dışına çıkartırdım.Şimdi yine öyle yapmaya devam etmem kuş için sıkıntı olur mu?
Estafirullah, kan kaybettiyse bence bir gün dinlensin ama onun haricinde, uçmasını engelleyecek bir durum yoksa hiçbir sıkıntı olmaz

Geri