Karadeniz Pet

sebepsiz yere elimi kemirmeye başladı

Myth

Yeni Üye
ısırmak demek haksızlık olur bildiğin kemiriyor tepki vermek de istemiyorum ısırarak beni uzaklaştırabildiğini anlamasın diye ama cidden felaket ısırıyor ve müdahale etmezsem sonu yok ve sebebi de yok deli gibi ısırmaya başladı 2 gündür benden kaçmıyor iletişimimiz her zamanki gibi ama böyle bi davranış başladı (50 günlük)

Maşallah kuş çok güzel 🧿
Bence sizde gayet iyi davranıyorsunuz. Maalesef tepki vermemek dışında yapacak pek bir şey yok. Keşfediyor, oyun yapıyor, dikkat çekmeye çalışıyor... Bir çok sebebi olabilir
öncelikle teşekkür ederim çok güzeldir kendisi :) ama biraz hırçınlığı var gibi onu çözmeye çalışıyorum

iyisiyle kötüsüyle sevdik bi kere :)
En güzeli başka çare yok :)
bazen elime koluma yem kusuyor 3 4 tane tohum olarak sıkıntısı bundan mı kaynaklı
Kur yapıyordur. İlgili konuyu bırakayım oradaki gibi bir durumdur :)

En güzeli başka çare yok :)

Kur yapıyordur. İlgili konuyu bırakayım oradaki gibi bir durumdur :)
çok teşekkürler son sorum olsun bu da kaka yemesini nasıl engellerim arada yiyor

çok teşekkürler son sorum olsun bu da kaka yemesini nasıl engellerim arada yiyor
Kalamar kemiği ve mineral blok alıp takın. Yavrular çok meraklı olur, zamanla bu davranışı bırakabilir. Benimkide küçükken yiyordu şimdi yemiyor. Olabildiğince gördüğünüzde müdahale edin ki yememesi gerektiğini anlasın.

Kalamar kemiği ve mineral blok alıp takın. Yavrular çok meraklı olur, zamanla bu davranışı bırakabilir. Benimkide küçükken yiyordu şimdi yemiyor. Olabildiğince gördüğünüzde müdahale edin ki yememesi gerektiğini anlasın.
kalamar kemiği ve beyaz kirecimsi bir maddeden gaga taşı var zaten kafesinde ama kaka gördüğü gibi hızlıca koşup yiyor engel olamıyorum

kalamar kemiği ve beyaz kirecimsi bir maddeden gaga taşı var zaten kafesinde ama kaka gördüğü gibi hızlıca koşup yiyor engel olamıyorum
Yavru olduğu için muhtemelen merakına yapıyor. Yetişkin olsaydı mineral eksikliği kaynaklı olabilirdi

Geri