Karadeniz Pet

solunum sıkıntısı

Respiradox kullandım. Tavsiye ettiğiniz ilaçlar gibi doksisiklin içeriyor. Aslında tedaviyi ayrı yapmadım 100ml suluğa 3 damla olarak hepsine uyguladım. Ağır durumda olan da çok etkili oldu. Bunun durumu zaten hafifti. Şuan tedavi öncesine göre daha iyi, öksürdükten sonra nefesi bir nebze düzeldi. Gece uyku halinde nefesleri tamamıyla normal görünüyor.
Kekik çayını sevmişlerdi. Haftanın bir günü vereceğim. Okaliptus yaprağını kekik gibi çay olarak mı vermem lazım ?

Respiradox kullandım. Tavsiye ettiğiniz ilaçlar gibi doksisiklin içeriyor. Aslında tedaviyi ayrı yapmadım 100ml suluğa 3 damla olarak hepsine uyguladım. Ağır durumda olan da çok etkili oldu. Bunun durumu zaten hafifti. Şuan tedavi öncesine göre daha iyi, öksürdükten sonra nefesi bir nebze düzeldi. Gece uyku halinde nefesleri tamamıyla normal görünüyor.
Kekik çayını sevmişlerdi. Haftanın bir günü vereceğim. Okaliptus yaprağını kekik gibi çay olarak mı vermem lazım ?
Hayır onu normal tüketiyorlar. Ama kekik spreyi de iş görür sadece onunla devam edebilirsiniz. Tüye girdilerse bazen tüydeki kuşlarında kuyrukları az da olsa sekebiliypr

Siz bilirsiniz yine ama tekrar ediyorum kekik çayı haftada bir gün değil, "ayda bir gün" kullanımı idealidir. Kısa vadede olmasa da uzun vadede bünyelerine iyi gelmeyebilir.
Ama doğru sıklıkla kullanıldığında çok güzel fayda sağlar.
Kekik spreyinde ise sorun olmaz

Geri