Karadeniz Pet

Tüy tüplerinin kırmızı olması

Mry

Yeni Üye
Merhaba 1 yaşında hemen hemen çok sık tuy değişimi yaşıyor bu seferki kafasındaki tüy tüpleri zor cikiyor acirmi bişey kullanmak gerekir mi resim bırakıyorum ilgili arkadaşlar cevaplarsa sevinirim .

Kuşunuz çok güzel maşallah.
B vitamini kullanın bu süreçte. Genel olarakta bağışıklığı için tablo ekliyorum. Düzenli kullanmak gerekir. Yumurta maması, sebze, meyvelerle de genel zamanda destekleyiniz. Tüy döneminde b vitamini, dal darı, yulaf verebilirsiniz. Havalar güzel olduğu zamanlar tüye girerse ılık banyo yapabilir. Şu an için gerekmez.
IMG_20231125_112109.jpg

• Beğen
Tepkiler: Mry
Kuşunuz çok güzel maşallah.
B vitamini kullanın bu süreçte. Genel olarakta bağışıklığı için tablo ekliyorum. Düzenli kullanmak gerekir. Yumurta maması, sebze, meyvelerle de genel zamanda destekleyiniz. Tüy döneminde b vitamini, dal darı, yulaf verebilirsiniz. Havalar güzel olduğu zamanlar tüye girerse ılık banyo yapabilir. Şu an için gerekmez.Ekli dosyayı görüntüle 70032
Merhaba teşekkürler 💜 aslında b vitamini yulaf multivitamin dönüşümlü kullanıyorum anlamadım tam bitiyor tüy dökmesi fgeri fszls sürmeden başlıyor

Merhaba teşekkürler 💜 aslında b vitamini yulaf multivitamin dönüşümlü kullanıyorum anlamadım tam bitiyor tüy dökmesi fgeri fszls sürmeden başlıyor
Rica ederim 🍀
Tablodaki marka b vitamini olursa daha iyi olur. Petshop markaları genelde işe yaramaz.
Stres, ortam değişikliği, yalnızlık, gece geç saatlerde uyuma, uykusunu alamama, düzensiz ve fazla vitamin kullanılması, yem markası, kalitesi, ortam sıcaklığının sürekli değişmesi, hastalık kaynaklı vs vs bir sürü sebebi olabilir sürekli tüye girmesi normal değil.

Geri