Karadeniz Pet

Yeni alinan kuş ishali

limonlimonlimon

Meraklı Üye
Merhaba bugün 3 yaşına girecek erkek kursumuz limon'a disi olduğunu söyledikleri bir kuş aldık.fakat ishal sorunu olduğunu düşünüyorum Bilgi sahibi olanlardan bu konuda tavsiye bekliyorum. Bir de ense kısmındaki tüylerin bir kısmı yok gibi Bi tuhaf duruyor. Şimdiden teşekkür ederim

Ekli dosyalar

• 20230222_143548.jpg
    20230222_143548.jpg
    877.3 KB · Görüntüleme: 17
  • 20230222_143449.jpg
    20230222_143449.jpg
    998.4 KB · Görüntüleme: 17
Arada yeni dışkılarını da paylaşın. Tek bir dışkıya göre bir şey söylenemez. Kuşun genel neşesi, iştahı nasıl?
Sabit bir şekilde yukarıda tele yapışık duruyor.endiseli ve yerini yadirgamis duruyor.hic ötmedi erkek kuşa ilgi göstermiyor tepkisizce bekliyor.yemek ve su da tuketmedi.

Tünekte demiştim :)
Şu an zaten tedirgin duruyor haliyle.
Aspur, daldarı ve probiyotik temin etmenizde fayda var.
Tüneğe geçince video atarsınız yine
Geçmedi epeydir bekleyelim o zaman kusura bakmayın onu atlamışım.birsey de olmasını zarar görmesini istemiyorum.aldigim yer ishali takip edin getirin devam ederse demişti.bir de albino vardı dişi onu veririz dediler.tunege geçerse ben video atayım tekrardan size.

Geçmedi epeydir bekleyelim o zaman kusura bakmayın onu atlamışım.birsey de olmasını zarar görmesini istemiyorum.aldigim yer ishali takip edin getirin devam ederse demişti.bir de albino vardı dişi onu veririz dediler.tunege geçerse ben video atayım tekrardan size.
Biz kusu geri götürdük popo kısmında kalıyordu yaptığı sıvı kaka açıkçası içimize sinmedi siz de erkek kuşa yaklastirmayin diyince. Hasta kuşu bıraktık ve yerine albino dişi aldık.daha hareketli ve sağlıklı görünüyor.sizce erkek ile aynı kafese koyalım mı hemen?

Tünekte demiştim :)
Şu an zaten tedirgin duruyor haliyle.
Aspur, daldarı ve probiyotik temin etmenizde fayda var.
Tüneğe geçince video atarsınız yine
Biz kusu geri götürdük popo kısmında kalıyordu yaptığı sıvı kaka açıkçası içimize sinmedi siz de erkek kuşa yaklastirmayin diyince. Hasta kuşu bıraktık ve yerine albino dişi aldık.daha hareketli ve sağlıklı görünüyor.sizce erkek ile aynı kafese koyalım mı hemen?

Umarım güzel bir yuvaya kavuşur geri giden kuş..
Hayır aynı kafese hemen koymayın bu kuşu da. En az bir 10 gün karantina süresi olmalı. Maşallah çok güzel görünüyor.

Umarım güzel bir yuvaya kavuşur geri giden kuş..
Hayır aynı kafese hemen koymayın bu kuşu da. En az bir 10 gün karantina süresi olmalı. Maşallah çok güzel görünüyor.
Umarım öyle olur sağlığına kavuşur 🤗 adını sütlaç koyduk bunun daha hareketli ve sağlıklı görünüyor.limon ile de çok ilgili ona yakın olmak istiyor sürekli.dediginiz gibi 10 gün ayri tutucam.ilginize çok teşekkür ederim.

Umarım öyle olur sağlığına kavuşur 🤗 adını sütlaç koyduk bunun daha hareketli ve sağlıklı görünüyor.limon ile de çok ilgili ona yakın olmak istiyor sürekli.dediginiz gibi 10 gün ayri tutucam.ilginize çok teşekkür ederim.
Güzel isimmiş, tüyü kadar ömrü olsun :)
Rica ederim ne demek ✨

Geri