Karadeniz Pet

Yeni Mobilya kokusu zarar verir mi ?

Enes96

Paylaşımcı Üye
Kuşum yeni mobilya olan odada kalırsa sorun olur mu? İçeride ahşap kokusu gibi bir koku var ancak kimyasal bir koku var mı bilemiyorum. Sizce bir zararı olur mu? Hava sıcak diye klima olan tek oda olduğu için oraya koymayı düşünüyorum.

Peki ne tarz kokular zarar verir sizce? Neden bilmiyorum ama bu koku bana biraz sentetik geldi sanki üstüne sürülen bir şey gibi. Yapıştırıcı kokusu vs. olmasından şüphe ettim ancak öyle bir koku da değil sanki. Cevabınız için teşekkür ederim.

Peki ne tarz kokular zarar verir sizce? Neden bilmiyorum ama bu koku bana biraz sentetik geldi sanki üstüne sürülen bir şey gibi. Yapıştırıcı kokusu vs. olmasından şüphe ettim ancak öyle bir koku da değil sanki. Cevabınız için teşekkür ederim.
Yeni mobilya kokusunun çok zarar vereceğini sanmıyorum. Boya kokusu gibi kokular rahatsız eder.
Ama içinize sinmezse ilk gün koymayın 1-2 gün sonea kafesi koyarsınız.

Yeni mobilya kokusunun çok zarar vereceğini sanmıyorum. Boya kokusu gibi kokular rahatsız eder.
Ama içinize sinmezse ilk gün koymayın 1-2 gün sonea kafesi koyarsınız.
Sanırım öyle yapacağım çok teşekkürler. Daha önce dalgınlık ile odasında deodorant sıkmıştım ve zehirlenmişti o günden beri bu konuda biraz takıntılıyım 😅 1-2 gün koku uçana kadar diğer odada bırakacağım sanırım.

Geri