Karadeniz Pet

Çift muhabbet kuşu aldım. Sahibine alışırlar mı?

Son olarak bir şey sormak istiyorum. Şimdi Maviş elimden kaçıyor ya, onu alıştırmak için her gün 15 dk. Parmağımı kafese sokup hareketsiz dursa alışır mı? Şuan da parmağım kafesin içinde. Bir de şimdiye kadar ısırmadılar. Sonraki zamanlarda ısırma gibi bir problem olur mu?
Kuşlar az çok karakterini belli ederler 7-8 aylıktan sonra artık tamamen karakterleri oturur. Kendinize alıştırmak için en iyi yöntemlerden biride elinizden yem yedirmek. Elinize yem dökün aynı o şekilde kafes içinde önünde tutun elinizi, elinizden yesinler. Daha kolay alışır böylece

Kuşlar az çok karakterini belli ederler 7-8 aylıktan sonra artık tamamen karakterleri oturur. Kendinize alıştırmak için en iyi yöntemlerden biride elinizden yem yedirmek. Elinize yem dökün aynı o şekilde kafes içinde önünde tutun elinizi, elinizden yesinler. Daha kolay alışır böylece
Haklısınız. Teşekkür ediyorum yardımlarınız için. Hayırlı geceler diliyorum. Hoşçakalın.

Haklısınız. Teşekkür ediyorum yardımlarınız için. Hayırlı geceler diliyorum. Hoşçakalın.
Rica ederim :)
Aklınıza takılan tüm soruları sorabilirsiniz. Ayrıca forumumuzda kuşların sağlığı, bakımı, üremeleri için tüm konu başlıkları mevcut. Göz atarsanız bu süreçte sizlere mutlaka faydası olur ✨
Hayırlı geceler olsun 💐

Geri