Karadeniz Pet

Kuşum 2 haftadır geceleri inliyor.

Neredesiniz istda iseniz ivermektin ilacindan satın aldım sizede verebilirim isterseniz
Merhaba evet istanbuldayım faydasını gördünüz mü damlanın? Bizimkinde devam ediyor problemler ancak damla konusunda şüphelerim var çünkü bize çok geç geldiği için bir türlü kendime alıştıramadım öncesinde sanırım kötü bakılmış ben sürekli bağ kurmaya çalışıyorum ama hala alışamadı o yüzden doğru şekilde uygulayabilir miyim emin değilim. Veterinere götürmeyi düşünüyorum bu konuda önerilere açığım. Solunum güçlendirici vitaminli damla kullanıyorum henüz çok bir faydası olmadı.

Son hali video;

Kendini temizlerken bu sesleri çıkarmıyor sadece.

Ekli dosyalar

• IMG_20230502_160301.jpg
    IMG_20230502_160301.jpg
    784.8 KB · Görüntüleme: 9
Monodoks var elimde kapsül şeklinde onu nasıl kullanicam doz u falan? Yardımcı olursanız çok sevinirim

Öncelikle veteriner imkanlarınızı zorlamanızı tavsiye ederim. Sonrası için benim fikrim doksisiklin etkenli ilaç kullanımına başlayabilirsiniz.
Monodoks var elimde kapsül şeklinde onu nasıl kullanicam doz u falan? Yardımcı olursanız çok sevinirim

Kapsülün içini açıp tam dolu suluğa pirinç tanesi kadar ekleyin. Suyu gün içinde 4-6 saatte bir yenileyin.İlk etapta 5 gün kullanın duruma göre 7'ye tamamlanabilir. Ancak yine iyileşme gözlemlenmezse veteriner desteği şart olacak.

Anladım. Çok teşekkürler inş şifa bulur yarın başlarım.

Kapsülün içini açıp tam dolu suluğa pirinç tanesi kadar ekleyin. Suyu gün içinde 4-6 saatte bir yenileyin.İlk etapta 5 gün kullanın duruma göre 7'ye tamamlanabilir. Ancak yine iyileşme gözlemlenmezse veteriner desteği şart olacak.
Anladım. Çok teşekkürler inş şifa bulur yarın başlarım

Merve hanım Merhabalar. Antibiyotigi kullandım çok şükür vik vik sesi kesildi kuş rahatladı. Kuyruk atimida biraz azaldı ama hala var. 5 gün kullandım 7 ye tamamlayımmi monodoks'u yoksa keseyim mi.?
Birde antibiyotik sonrası için entrobac ve gerwit aldım onları nasıl kullanmalıyım

Merve hanım Merhabalar. Antibiyotigi kullandım çok şükür vik vik sesi kesildi kuş rahatladı. Kuyruk atimida biraz azaldı ama hala var. 5 gün kullandım 7 ye tamamlayımmi monodoks'u yoksa keseyim mi.?
Birde antibiyotik sonrası için entrobac ve gerwit aldım onları nasıl kullanmalıyım
Kuşun durumuna göre 7'ye tamamlayabilirsiniz. Sonra 3 gün probiyotik 3 gün vitamin kullanın. Kullanım oranları için aşağıya tablo ekleyeceğim. Siz günde iki kere yenileyip akşamları temiz su içmesine müsaade edebilirsiniz.
IMG_20230428_030934.jpg

Rica ederim ne demek 🤗
Merve hanım 6 gün monodoks kullandım ilk günden itibaren vik vik sesi kesilmişti. Antibiyotik sayesinde. Dün aksam antibiyotigi kestim . Ama 1antibiyotigi bıraktıktan 24 saat sonra sanki yavaştan yine tekrar zor nefes almaya başladı bazende hafiften vik vik sesi çıkarmaya başladı 😔

Merve hanım 6 gün monodoks kullandım ilk günden itibaren vik vik sesi kesilmişti. Antibiyotik sayesinde. Dün aksam antibiyotigi kestim . Ama 1antibiyotigi bıraktıktan 24 saat sonra sanki yavaştan yine tekrar zor nefes almaya başladı bazende hafiften vik vik sesi çıkarmaya başladı 😔
Tekrar tünekte yandan videosunu ekler misiniz?

Geri