Karadeniz Pet

kuşum sürekli uyuyor

elaaaooo

Yeni Üye
öncelikle merhabalar 3 ay önce dişi muhabbet kuşumun nefes alma ve kuyruk sekmesi sorunuyla buraya danışmış ve çok sükür iyileştirmiştim son günlerde gözlemlediğim kadarıyla sürekli tüyleri kabarık ve uyku modunda bulunduğu ortamın ısısına çok çok dikkat ediyorum bu yüzden üşüdüğünü düşünmüyorum yemesinde ve içmesinde herhangi bir sorun yok özellikle takip ettim sadece uyuyor ne olmuş olabilir yardım ederseniz çok memnun olurum 🙏

Merhabalar, önceki konumuzu inceledim ciddi kuyruk sekmesi varmış. İyileşmesine çok sevindim 🤍
Tekrar kuşunuzun güncel videosunu ve yeni yapılmış dışkısını ekler mis
gercekten şaka gibi ama mesajı attığımda bahsettiğim rahatsızlık dışında bir şeyi yoktu 15 20 dakika önce de tekrardan yem yedi ancak şuan çok yakından inceleyip dinlediğimde önceki rahatsızlığın belirtilerini görüyorum tekrar aynı tedaviye mi başlasam acaba

gercekten şaka gibi ama mesajı attığımda bahsettiğim rahatsızlık dışında bir şeyi yoktu 15 20 dakika önce de tekrardan yem yedi ancak şuan çok yakından inceleyip dinlediğimde önceki rahatsızlığın belirtilerini görüyorum tekrar aynı tedaviye mi başlasam acaba

Video atar mısınız kuyruk sekmesi olup olmadığına bakalım. Tıksırma hapşırma var mı kuşta? Son güncel dışkılarına da bakalım,kafes tabanına beyaz peçete koyun kuş en az 6-7 adet dışkı yapsın sonra buraya atarsınız.

Geri