Karadeniz Pet

Öldü

Gunesfidan

Yeni Üye
Kuşum Öldü benim ve yüzümden öldü:( @Merve konuyu kapadiniz ama belki yardimci olabilirdiniz bana hâla :(

Merve hocam ve ben size yardımcı olmaya çalıştık fakat siz halen daha çocuklar için satılan şuruptan alsam olur mu onlar masum ya diyerek soru sormaya devam ettiniz. Daha fazla yazılacak bir şey kalmamıştı elimizden geleni yaptık. Siz de veterinere götürebilirdiniz,veterinere götürün dedik. Forumlarda vakit kaybetmeden bir kanatlı hekimine götürseydiniz

Götürdüm goturmedimmi saniyorsunuz bastılar ilaci küçücük canına neymis ilaclarls kalkarmis ayağa:( kaldiramadi o kadar ilavi o minicik cani . Neyse yinede teşekkürler

Götürdüm goturmedimmi saniyorsunuz bastılar ilaci küçücük canına neymis ilaclarls kalkarmis ayağa:( kaldiramadi o kadar ilavi o minicik cani . Neyse yinede teşekkürler
Her veterinere gidilmez. Yaşadığınız yerde kanatlı alanında uzman bir kuş veterineri varsa ona götürmeliydiniz öncelik bu. Sizin kuş ya zaten hastaydı ama siz farkedemediniz ya sürdüğünüz krem kuşta yan etki yapıp kuşu ölüme götürdü. Yanlış teşhis ve yanlış ilaç verilmesi de kuşu ölüme götürür.

Bende kanatli veterinere goturdum zaten sehir dışına. Kremden oldu evet ama yok kuruma dediler yok karaciger yok böbrek dediler ilaclari bes gun boyunca verdiler ve duzelecek Olan kuş öldü belkide bu yüzden belki de benim yüzümden.

@Gunesfidan kaybınız için üzgünüm.
Konuyu kilitlerken de belirtmiştim, diyecek her şeyi dedik ama siz direttiğiniz için kilitlemek zorunda kaldım. Şu an nasıl yeni konu açtınız, başka bir durum için de açabilirdiniz tabii ki. Sadece o meselede diyecek her sözü tüketmiştik.

Kremden olsaydı 3 güne toparlardı. Ama artık bunları konuşmanın manası yok zaten.
Başınız sağolsun...

Geri