Karadeniz Pet

Yeni aldığım kuşum

Pangea

Yeni Üye
Herkese İyi Günler
5 gün önce yeni bir muhabbet kuşu aldım
Aldığım adam yavru ve erkek olduğunu söyledi.
ben emin olamadım, benim için önemsiz olsada farklı bir cins dedi, ayrıca çok yem yiyor akıllı yemlik kullanıyorum, bir formda okuduğumda çok yemekten patlayan kuş diye bir şey okudum, kuşu gece aldığım içinde bonnie marka yem bulabildim, çok sorum oldu biliyorum ama acemiyim yanlış bir şey yapmak istemiyorum 😁son olarak elime geliyor ötüyor v.s ama bir türlü gel komutunu ögretemedim ödül olarak dal darısı kullanıyorum.https://hizliresim.com/gmvc8gbhttps://hizliresim.com/tmedmm7

kuş erkek, yem markasını değişin, versele laga-gold wings-garden mix gibi markalardan alabilirsiniz en iyisi versele lagadır, bu kadar çabuk alışmaz normalde 5 günde kafesten bile çıkaramayabilirsiniz ki komut öğrenmesi mümkün değil eğitmeye devam edin öğrenir.
yemini de takip edin çok yemekten ölmesi zor ama bakın yine de çok yerde yemliği kafesten alın

Merhaba foruma hoşgeldiniz
Bu konuya cevap yazmıştım okuyabilirsiniz.

Sorunuza gelirsek kuşunuz çok tatlı mâşâallâh ☺️
Kuş yavru erkek. Jumbo kırığı olabilir @Merve hocadan da fikir alalım.

Çok teşekürler
Birde başka bir sorum olucaktı
Saat 7 den sonra kuş çok hareketsizleşiyor bu normalmidir

Çok teşekürler
Birde başka bir sorum olucaktı
Saat 7 den sonra kuş çok hareketsizleşiyor bu normalmidir
Yavru kuşlar yavruluk dönemi boyunca fazla uyuyabilirler. Çok hareket ettiyse yorgunluktan da uyku moduna geçiyor olabilir kuşunuz. Fotoğrafa göre dıştan sağlıklı görünüyor isterseniz güncel kısa bir videosunu paylaşın bakalım 👍

Bana sanki kırıktan ziyade kanında mutlaka var gibi geldi. Yani direkt anne babasından biri olmasa da, üst ailesinden biri kesin jumbo :)
Maşallah çok tatlı ve güzel bir kuş

Yavru kuşlar yavruluk dönemi boyunca fazla uyuyabilirler. Çok hareket ettiyse yorgunluktan da uyku moduna geçiyor olabilir kuşunuz. Fotoğrafa göre dıştan sağlıklı görünüyor isterseniz güncel kısa bir videosunu
en son uyuyordu yine hocam eve dönün uyumuyorsa atarım, olmadı yarın aticaz artik

Bu kadar ilgi beklemiyordum, hepinize teşekür ederim ❤

en son uyuyordu yine hocam eve dönün uyumuyorsa atarım, olmadı yarın aticaz artik

Bu kadar ilgi beklemiyordum, hepinize teşekür ederim ❤
Forum bu yüzden var ☺️ Her türlü sorunuzu sorabilirsiniz yardımcı olmaya çalışırız 👍

Hocam yem olarak gold wings bulabildim birde quik var hangisini almalıyım sizce

Hocam yem olarak gold wings bulabildim birde quik var hangisini almalıyım sizce
Hiçbiri. İkisinin içinde de renkli şeyler var. Boyalı ekmek içeren hiçbir yemi satın almayın.
Versele Laga veya Garden Mix alınabilir.

Geri