Karadeniz Pet

Durumu çok ciddi

senakacak

Yeni Üye
Papağanım kafesinin köşesinde sürekli uyukluyor. Bayadir böyle. Dört defa kızgınlık yumurtası yaptı ilk başlarda bundan dolayı olduğunu düşündük yumurtlayan kadar vitamin kullanmiyoduk sonrasında petshopdan apexisol multivitamin aldık ama bir işe yaramaz denildiği için kullanmadik iki üç haftadır hâlâ düzelmedi. Bir sürü şey denedim kalamar kemiği var gaga taşı kumu suyuna polivit koyuyorum şu anda( 2 kez koydum henüz )haşlanmış yumurta elma muz veriyorum bugün haşlanmış patates verdim ishali de var düzelir diye ama yemedi bile iştahı eskisi gibi değil tüyleri sürekli kabarık gagasını gıcırdatiyor ve kafasını ayaklarına doğru bükmüş gibi yapıp olduğu yerde dönüyor veterinerler anlamadıkları için artık goturmuyorum ne yapmalıyım

Öncelikle geçmiş olsun ama bence kuşunuzu veterinere götürün. Dışkısını dahi atsanız anlayamam çünkü bu türe vakıf değilim. İlaç önerisi bile alsanız dozunu söyleyemem.
Şişlik evet gözle görülüyor, kamburluk oluyor duruşundan dolayı da. Umarım ciddi bir şeyi yoktur ama ilerlemeden önlem alsanız iyi olacaktır. Bulunduğunuz şehirde veteriner fakültesi varsa oralara da bakabilirsiniz.

Öncelikle geçmiş olsun ama bence kuşunuzu veterinere götürün. Dışkısını dahi atsanız anlayamam çünkü bu türe vakıf değilim. İlaç önerisi bile alsanız dozunu söyleyemem.
Şişlik evet gözle görülüyor, kamburluk oluyor duruşundan dolayı da. Umarım ciddi bir şeyi yoktur ama ilerlemeden önlem alsanız iyi olacaktır. Bulunduğunuz şehirde veteriner fakültesi varsa oralara da bakabilirsiniz.
Burda başka anlayan kimse yok mudur

Geri