Karadeniz Pet

Gaga sorunu

ponybird

Yeni Üye
Kuşumun gagası böyle. Alıp eve getirince farkettim. Geri götürmeye de gönlüm el vermedi. Bir hastalık mı bu ? Yapısal birşey mi acaba? Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Ekli dosyalar

• 20231018_204824.jpg
    20231018_204824.jpg
    726.6 KB · Görüntüleme: 12
  • 20231018_204733.jpg
    20231018_204733.jpg
    749 KB · Görüntüleme: 11
Öncelikle ilgili bir sahibi olduğu için çok sevindim. Yem nasıl kırıyor merak ettim. Gaga şekil bozukluklarının bir çok sebebi olabilir ama kuşlardan anlayam bir veteriner görse iyi olur. Sizin yapabileceğiniz bir durum yok çünkü...

Öncelikle ilgili bir sahibi olduğu için çok sevindim. Yem nasıl kırıyor merak ettim. Gaga şekil bozukluklarının bir çok sebebi olabilir ama kuşlardan anlayam bir veteriner görse iyi olur. Sizin yapabileceğiniz bir durum yok çünkü...
Gayet sağlıklı görünüyor aslında. Yemini de yiyor rahatlıkla. Gaga şekli yemini kırmasına engel değil gibi. Ama ileride sorun olursa diye tedirgin oldum.

Gayet sağlıklı görünüyor aslında. Yemini de yiyor rahatlıkla. Gaga şekli yemini kırmasına engel değil gibi. Ama ileride sorun olursa diye tedirgin oldum.
Gagasını profesyonel bir yer törpüleyip şeklini verebilir ama bu hala neden gelmiş orası da önem arz eder. Gitmek isterseniz iyi bir yere gidin çünkü gaga canlıdır kanama olur ve durduramaz sonra yeme içmeden kesilirse sonucu iyi olmaz. Yemesi, içmesi, dışkısı da gözlemlenecekler arasında. Onlarda sorun yoksa güzel

Gagasını profesyonel bir yer törpüleyip şeklini verebilir ama bu hala neden gelmiş orası da önem arz eder. Gitmek isterseniz iyi bir yere gidin çünkü gaga canlıdır kanama olur ve durduramaz sonra yeme içmeden kesilirse sonucu iyi olmaz. Yemesi, içmesi, dışkısı da gözlemlenecekler arasında. Onlarda sorun yoksa güzel Evet ben kuşlarla ilgilenen iyi bir veteriner araştırayım

Gagasını profesyonel bir yer törpüleyip şeklini verebilir ama bu hala neden gelmiş orası da önem arz eder. Gitmek isterseniz iyi bir yere gidin çünkü gaga canlıdır kanama olur ve durduramaz sonra yeme içmeden kesilirse sonucu iyi olmaz. Yemesi, içmesi, dışkısı da gözlemlenecekler arasında. Onlarda sorun yoksa güzel
Evet en iyisi ben kuşlarla ilgilenen iyi bir veteriner araştırayım. Yemesi, içmesi, dışkılaması normal. Keyfi de yerinde bir kuş. Teşekkür ederim😊

Geri