Karadeniz Pet

Hastalık mı mevsim geçişi mi

KaanD

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar. Cennet papağanım sabah saatlerinden beri tüylerini kabartıyor kafasını boşluk buldukça kafasına dayayıp mırıldanıyor. Tüyleri devamlı kabarık gözlerini de yarım yarım açıyor. Dışkısında bir sorun göremedim renk ve hacmi normal. Yardımcı olursanız çok memnun olurum

Son düzenleme:
Kuşunuzun videosunu fotoğraflarını ekleyin öyle yorum yapar hocalar

IMG_20230118_193939.jpg

Fotoğraf ekledim. En üst postdaki dışkı ile alakalı durumu düzeltiyorum. Sulu ve siyah dışkı mevcut

Ekli dosyalar

• IMG_20230118_193836.jpg
    IMG_20230118_193836.jpg
    673.6 KB · Görüntüleme: 12
  • IMG_20230118_193813.jpg
    IMG_20230118_193813.jpg
    759.3 KB · Görüntüleme: 13
Etrafı berrak sıvı ortası koyu siyah

Fotoğraf olursa daha iyi olur. Kuş yem yedi mi? Ne zamandır böyle? Hava akımına falan maruz kaldı mı?
Yem yiyor. Dal darı astım onu da güzel yedi. Ancak hareketsizlik başladı. Ben de hava akımına maruz kaldığını düşünüyorum başka bir sebep bulamadım hocam

Yem yiyor. Dal darı astım onu da güzel yedi. Ancak hareketsizlik başladı. Ben de hava akımına maruz kaldığını düşünüyorum başka bir sebep bulamadım hocam
Hastalık sebebiyle de olmuş olabilir. Hava akımına maruz kalıp kalmadığını bilmiyor musunuz? 🤔

Hastalık sebebiyle de olmuş olabilir. Hava akımına maruz kalıp kalmadığını bilmiyor musunuz? 🤔
Ne yazık ki hocam gün içerisinde evde değilim. Evde olanlara sordum ama cereyan olmadığını söylediler ancak başka bir sebep bulamadım. Varsa eğer ben bilmiyorum sizin değerli görüşlerinizi bekliyorum

Ne yazık ki hocam gün içerisinde evde değilim. Evde olanlara sordum ama cereyan olmadığını söylediler ancak başka bir sebep bulamadım. Varsa eğer ben bilmiyorum sizin değerli görüşlerinizi bekliyorum
Koksidiyoz olabilir. Dendiği gibi dışkısını takip edin. Devam ederse ilaçsız geçmez

Geri