Karadeniz Pet

İshal ve diski bozuklugu

taylan038

Yeni Üye
Merhaba muhabbet kusumda uzun sure gecmeyen ishal durumu ve diskisi cok daginik yapiyor ishal kesici ilaclar kullandigimda daha fazla artiyor yardimci olurmusunuz baska bir hastaligimi var ?
20230605_201207.jpg

İştahı nasıl, neler yiyor, başka belirtileri var mı ve herhangi bir takviye kullanıyor musunuz?
Lütfen kuşun kısa bir videosunu ekleyin birdeguzel gayet hareketli vitacraft yem veriyorum arada daldari ve ekmek , herhangi takviye vermedim zaten verdigimde daha fazla ishal oluyor bazen bogazinda birsey takiliyor gibi kafasini asagi yukari salliyor videodaki gibi kumda mevcut kafeste

İştahı nasıl, neler yiyor, başka belirtileri var mı ve herhangi bir takviye kullanıyor musunuz?
Lütfen kuşun kısa bir videosunu ekleyin birde
Istahi guzel gayet hareketli vitacraft yem veriyorum arada daldari ve ekmek , herhangi takviye vermedim zaten verdigimde daha fazla ishal oluyor bazen bogazinda birsey takiliyor gibi kafasini asagi yukari salliyor videodaki gibi kumda mevcut kafeste

Aslında dışkı analizi yapılsa çok iyi olur. Probiyotik kullanmıyorsanız mutlaka bölünmüş olarak entrobac probiyotik temin edin.
Ekmek kesinlikle vermeyin. Yaptığı hareket umarım sindirim kaynaklıdır aksi taktirde hastalığının olması yorucu süreç olacak.
Gritli kuş kumu kullanmıyorsanız onu da alınız

Aslında dışkı analizi yapılsa çok iyi olur. Probiyotik kullanmıyorsanız mutlaka bölünmüş olarak entrobac probiyotik temin edin.
Ekmek kesinlikle vermeyin. Yaptığı hareket umarım sindirim kaynaklıdır aksi taktirde hastalığının olması yorucu süreç olacak.
Gritli kuş kumu kullanmıyorsanız onu da alınız
Tesekkur ederim probiyotik kullanmaya baslayalim olmazsa diski analizi yaptiricaz artik

Tesekkur ederim probiyotik kullanmaya baslayalim olmazsa diski analizi yaptiricaz artik
Aynen öyle. Dışkı analizi kesin neyi olduğunu gösterir. Fazla takviyelerle kuşu yormayın artık. Probiyotik ise zarar vermez merak etmeyin, aksine faydası olur.

Geri