Karadeniz Pet

Kafes devrildi yumurtalar dağıldı yardım eder misiniz

Emrelyus

Yeni Üye
Az önce yeğenim oyun oynarken kuluçkaya yatmış kuşlarımın kafesini devirdi 3 yumurta vardı yumurtalarda bir şey görünmüyor ama birini ellemek zorunda kaldım sıkışmıştı mecbur elimle aldım dişi üstüne geri yattı yumurtaların ama yumurtarın baya saklandığını düşünüyorum bir sorun olur mu ne olmuş olabilir

21inde yumurtlamaya başladı bu güne 3 günde bir yumurtladı

Anladım hocam teşekkür ederim umarım bir sıkıntı yoktur

Geçmiş olsun birdaha yaşanmaz inşallah çocuklu ortamda çok dikkat etmek gerekiyor işleri hiç belli olmaz 🤲🤭
Yumurtalar da çatlak vs yoksa umut var yavru oluşumu olabilir kuluçkanin başı olduğu için inşallah sorunsuz ilerler yumurta kontrolü yaparsınız ilk yumurtadan itibaren 5. Gün şeklinde belli olur ozaman

Geçmiş olsun birdaha yaşanmaz inşallah çocuklu ortamda çok dikkat etmek gerekiyor işleri hiç belli olmaz 🤲🤭
Yumurtalar da çatlak vs yoksa umut var yavru oluşumu olabilir kuluçkanin başı olduğu için inşallah sorunsuz ilerler yumurta kontrolü yaparsınız ilk yumurtadan itibaren 5. Gün şeklinde belli olur ozaman
5. Günde anlaşılıyor mu yani çıkıp çıkmayacağı?

Anladım hocam teşekkür ederim, birde bugün dişi kafesten çıktı çifleşip geri girdi bunun anlamı ne olabilir?

Geri