Karadeniz Pet

Kuruma Hastalığı

enesk35

Yeni Üye
9 yaşındaki kuşum bir süredir durgun ve sürekli uyuyordu veterinere götürdüm, önce dışkısında bakteriyel bir sorun yok dedi ama dışkı boyutunun aşırı büyük olduğunu söyledi.Daha sonra dışkısı poposunda biriktiği için tekrar götürdüm bu sefer röntgen istediler ve çekildi.Akciğer ve bağırsaklarında sorun olduğunu söyleyip antibiyotik verdiler.Günde 1 kere verdik antibiyotiği ve 2 gün sonra kafesin tabanında yoğun kan vardı. Kakasını yapamadığı için makatından kan gelmiş yüksek ihtimal.Tekrar veterinere götürdüm tahlilden megabakteri teşhisi koydular ve başka bir ilaç tedavisine başladılar.Hastalığın teşhisinden sonra veterinerde kalmasına karar verdik.İlaç tedavisi uyguluyorlar sizce tedavi edebilirler mi? iyileşmesi mümkün mü yoksa ölecek mi benim kuzum?

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2023-04-06 at 14.08.30.jpeg
    WhatsApp Image 2023-04-06 at 14.08.30.jpeg
    325 KB · Görüntüleme: 27
  • WhatsApp Image 2023-04-06 at 14.09.58.jpeg
    WhatsApp Image 2023-04-06 at 14.09.58.jpeg
    70.1 KB · Görüntüleme: 27
  • WhatsApp Image 2023-04-03 at 12.16.29.jpeg
    WhatsApp Image 2023-04-03 at 12.16.29.jpeg
    176 KB · Görüntüleme: 29
Bunun cevabını sadece Allah bilir ancak kanlı fotoğraf ile kuşun fotoğrafları aynı gün çekilmişse kuşu daha kötü beklerdim. Beklediğimden daha iyi görünüyor yani.
Konu başlığı düzenlenmeden önceki başlığınıza istinaden söylüyorum; sanırsam İzmirdesiniz. Eğer o çok meşhur olan yere götürdüyseniz bence zaten ülkedeki en iyi kliniklerden birinde kuşunuz. Umarım bir an önce toparlar. Geçmiş olsun

Bunun cevabını sadece Allah bilir ancak kanlı fotoğraf ile kuşun fotoğrafları aynı gün çekilmişse kuşu daha kötü beklerdim. Beklediğimden daha iyi görünüyor yani.
Konu başlığı düzenlenmeden önceki başlığınıza istinaden söylüyorum; sanırsam İzmirdesiniz. Eğer o çok meşhur olan yere götürdüyseniz bence zaten ülkedeki en iyi kliniklerden birinde kuşunuz. Umarım bir an önce toparlar. Geçmiş olsun
Birer gün arayla çekilmiş fotoğraflar.Kandan sonra pek değişmedi sadece hep kabarık duruyor.Meşhur dediğiniz yer neresi bilmiyorum.Teşekkür ederim geçmiş olsun dilekleriniz için.

Kuşum öldü. Bu konuyu nasıl kapatacağım?

Geri