Karadeniz Pet

Kuş taşıma çantası mı kedi çantası mı?

htchaticeonem9

Paylaşımcı Üye
Yakın zamanda farklı bir şehre taşınıyorum. Yanımda dört tane kuş götüreceğim. Kuş taşıma çantaları dördüne küçük gelir diye düşünüyorum. İçinde kavga falan ederlerse ne yapacağım diye kara kara düşünüyorum. Otobüse illa küçük taşıma çantası ya da kafesle alıyorlar. Kedi çantasına mı koysam acaba? Bilemedim. Bir de bana alışkınlardı farklı bir ev, mekana gittikleri için güvensizlik problemi vs oluşur mu?

Bende var bundan açıkçası iki kuşa bile küçük geldiğini düşünüyorum ve plastik kısımlar maalesef ne kadar yıkayıp balkonda havalandırmış olsam da değişik kokuyor güneş vurursa sera etkisi yapıyor ve kuşları inanılmaz bunaltıyor

Ben karşılaştırma konusu yapmıştım inceleyin isterseniz. Fikrim kesinlikle kafesten yana. Hem bağınız hiç kopmuyor ve özellikle yaz aylarında kesinlikle taşıma kafesi diyorum 👍🏻

Konu 'Seyahat Çantası ve Taşıma Kafesi' https://www.muhabbetkusu.com.tr/threads/seyahat-cantasi-ve-tasima-kafesi.94549/
Aslında bizim kafes biraz daha küçük olsa kafesle yanıma alacaktım ama üretim kafesi olduğundan alamıyorum. İnşallah nakliyeciler kırıp dökmez kafesi. Genelde eşyaları hep kırıyorlar...

Taşıma çantasını ise söylemiş bulundum, konuda bahsettiğiniz boyutlarda seyahat kafesi maalesef dört kuşa sahip olduğum için çok küçük gelir. İki tane alıp ikişer kuş koysam yanımda taşıyamam. Ne kadar sıcaklık, koku gibi dezavantajları olsa da biraz daha büyüğü olan taşıma çantasını tercih etmek zorunda kaldım.
Bende var bundan açıkçası iki kuşa bile küçük geldiğini düşünüyorum ve plastik kısımlar maalesef ne kadar yıkayıp balkonda havalandırmış olsam da değişik kokuyor güneş vurursa sera etkisi yapıyor ve kuşları inanılmaz bunaltıyor
Maalesef öyle ama mecbur kaldım almaya. Keşke daha büyük yapsalar şunları.

Geri