Karadeniz Pet

Kuşum nefes alamıyor.

D3pleted

Yeni Üye
Merhabalar, 1 aylığına kuşumu babama bırakıp şehir dışına gitmiştim, geri döndüğümde kuş nefes almakta zorluk çekiyordu. Bunun benzeri bir şey ben il dışına gitmeden 1 ay önce de olmuştu fakat o sadece geceleri oluyordu ve ben gitmeden önceki hafta tamamen iyileşmiş gibiydi. Şimdi daha da ağırlaşmış gibi, daha da zor nefes alıyor. Hareketliliği vesaire yerinde sadece nefes alamıyor. Aşağıya bırakacağım videoda kuyruğu da aşağı yukarı yapıyor. Ben şimdi tekrar il dışına çıkıyorum, babamda gece geç geliyor işinden dolayı, verebileceğimiz herhangi bi ilaç olabilir mi? https://streamable.com/6dq7kj

Merhaba, tünekte dururken yandan kuyruğu gözükecek şekilde atar mısınız?
Uçuş sonrası mı bu şekilde hep mi böyle? Ortam sıcaklığı nasıl ve kuşunuzu tartma imkanınız varsa iyi olur
uçtuktan sonra çok hızlı nefes almaya başlıyor, normal dururken böyle. şuan farklı şehirdeyim atamıyorum ama kuyruğu aşağı yukarı yapıyor sürekli

Uçtuktan sonra normal ama kuş tünekte nasıl onu görmek istiyorum, video atmamızı bekliyorum. İlk videoya bakarak zaten şu ilaç iyi gelir vs diyemeyiz.
bugün öğlen eve geldiğim gibi atacağım video. teşekkür ederim ilgilendiğiniz için.

Geri