Karadeniz Pet

Muhabbet kuşu kuyruk kopması

hazell

Yeni Üye
Arkadaşlar yeni üye oldum. Kuşumun kuyruğundaki tüyler tamamen koptu. Bir sıkıntı olur mu ?
Anlayan biri varsa lütfen cevap yazsın

Hayır bir hastalığı yokk. Nasıl böyle birşey oldu hâlâ inanamıyorum. Masanın üzerinde yem yiyordu . Ben tam uzanacaktim kolumun altına gelmiş . Galiba kuyruğu kolumun altında kalmış ve uçmaya çalıştı herhalde bayağı bir kuyruk kopmuş

Yani tüyleri kopmuş. Uçmasında felan hicnir sıkıntı yok. Kanama felanda olmadı çok şükür. Ama birşey olmasından korkuyorum.
Normalde cokk dikkatliyim. Herzaman kontrol ederim. Ams bir anda nasıl oldu anlayamadım
Hoşgeldiniz 🌸
Kesilmediyse bir şey olmaz geri çıkar. B vitamini verin. A

Hoşgeldiniz 🌸
Kesilmediyse bir şey olmaz geri çıkar. B vitamini verin. Ama neden koptu hastalığı mı var?

Yani tüyleri kopmuş. Uçmasında felan hicnir sıkıntı yok. Kanama felanda olmadı çok şükür. Ama birşey olmasından korkuyorum.
Normalde cokk dikkatliyim. Herzaman kontrol ederim. Ams bir anda nasıl oldu anlayamadım
Anladım, merak etmeyin bir şey olmaz.
Uzun sürer ama zamanla çıkar.

Anladım, merak etmeyin bir şey olmaz.
Uzun sürer ama zamanla çıkar.
Şuan acı hissediyor mudur peki ?
Vitamin düzenli olarak kullanıyorum. Tüy döküyordu su sıralar fazlaca. O yüzden iyi geliyor diye yulaf almıştım yemine karistiriyordum. Başka yapabileceğim bir şey var mı benim.
Endişe edeceğim bir durum yok değil mi ? Sadece zamanla kendiliğinden çıkar diyorsunuz.

Şuan acı hissediyor mudur peki ?
Vitamin düzenli olarak kullanıyorum. Tüy döküyordu su sıralar fazlaca. O yüzden iyi geliyor diye yulaf almıştım yemine karistiriyordum. Başka yapabileceğim bir şey var mı benim.
Endişe edeceğim bir durum yok değil mi ? Sadece zamanla kendiliğinden çıkar diyorsunuz.
Çekmiyordur. Yeni tüyler çıkmaya başladığında ağrısı olabilir ama üşütmeden ılık banyo, b vitamini, dal darı süreçte yardımcı olur.
Kanaması da olmamış dolayısıyla endişe edeceğiniz bir durum yok.
Hangi vitamini kullanıyorsunuz markası nedir?

Çekmiyordur. Yeni tüyler çıkmaya başladığında ağrısı olabilir ama üşütmeden ılık banyo, b vitamini, dal darı süreçte yardımcı olur.
Kanaması da olmamış dolayısıyla endişe edeceğiniz bir durum yok.
Hangi vitamini kullanıyorsunuz markası nedir?
Alpha Fox multivitamin yazıyor. Aslında kuşlarla ilgili forumlarda birşeyler okuduğum için bir aydır vitamini bırakmıştım.
DAha çok meyve veya yumurts maması yapıp vermeye çalışıyodum . Pek tavsiye etmiyolar diye

Alpha Fox multivitamin yazıyor. Aslında kuşlarla ilgili forumlarda birşeyler okuduğum için bir aydır vitamini bırakmıştım.
DAha çok meyve veya yumurts maması yapıp vermeye çalışıyodum . Pek tavsiye etmiyolar diye
Meyve yiyorsa daha az sıklıkta multivitamin verebilirsiniz. Probiyotik düzenli kullanabilir.
Yine öneri isterseniz arama motoruna tablo yazarsanız konulara attığım tabloda vitamin, probiyotik önerisi çıkacaktır.
İyi forumlar ✨

Meyve yiyorsa daha az sıklıkta multivitamin verebilirsiniz. Probiyotik düzenli kullanabilir.
Yine öneri isterseniz arama motoruna tablo yazarsanız konulara attığım tabloda vitamin, probiyotik önerisi çıkacaktır.
İyi forumlar ✨
Cokk teşekkür ederim. 🌷

Geri