Karadeniz Pet

muhabbet kuşu taşıma çantası

efe535353

Yeni Üye
muhabbet kuşu taşıma çantasını nereden alabilirim trendyol ve hepsiburada üzerinden en fazla değerlendirilen ürünlere baktım kimisinin çubuğu yanlış duruyormuş bu yüzden su akıntı ediyormuş kimisi de plastik kokuyormuş güneşe geçince eridiğinden daha da plastik kokuyormuş önerdiğiniz bir yer var mı?

Ben bu hafta, Trendyol'dan Ala Pet Center diye bir satıcıdan aldım. Güzel geldi. Yakın zamanda taşıma kafesi ile taşıma çantası arasındaki farkına dair konu açacağım, forumdan takip edebilirsiniz.
evet o satıcıdan gördüm çok koku yapıyor falan dediler yoksa tek alabileceğim yer orası

evet o satıcıdan gördüm çok koku yapıyor falan dediler yoksa tek alabileceğim yer orası
Abartılacak kadar, rahatsız edici kokusu hiç yok. En azından bana gelen çanta normal geldi. Çok az bir kokusu var ama olur o kadar da. Ağzını açık tutarsanız koku rahatlıkla gider.
Hem bence koku pek de önemli bir detay değil.

Abartılacak kadar, rahatsız edici kokusu hiç yok. En azından bana gelen çanta normal geldi. Çok az bir kokusu var ama olur o kadar da. Ağzını açık tutarsanız koku rahatlıkla gider.
Hem bence koku pek de önemli bir detay değil.
kokusu olması çöpten yapıldığı plastik demektir ondan çok fazla alasım yok kalitesiz gibi.
sırt çantası şeklinde kuş taşıma çantaları var nerede bulabilirim onları hiçbir yerde yoklar

kokusu olması çöpten yapıldığı plastik demektir ondan çok fazla alasım yok kalitesiz gibi.
sırt çantası şeklinde kuş taşıma çantaları var nerede bulabilirim onları hiçbir yerde yoklar
Anladım ama havalandırınca geçiyor. Böylece kokusu kuşu etkilemez. Kalitesi de gayet güzel kemirme gibi bir durum dahi olsa sorun yaratmaz, ki kemiremez zaten. Tabi siz bilirsiniz yinede 🌸
Neşeli kanatlar pet market var. Biraz daha pahalı orada ve kargoda kesiyor ama ürünleri kalitelidir. Orada sırt çantası gibi çantalar da görmüştüm.

Anladım ama havalandırınca geçiyor. Böylece kokusu kuşu etkilemez. Kalitesi de gayet güzel kemirme gibi bir durum dahi olsa sorun yaratmaz, ki kemiremez zaten. Tabi siz bilirsiniz yinede 🌸
Neşeli kanatlar pet market var. Biraz daha pahalı orada ve kargoda kesiyor ama ürünleri kalitelidir. Orada sırt çantası gibi çantalar da görmüştüm.
sadece 1tane var ve pembe :D renk seçeneği olsaymış keşke ben de sizin aldığınızdan almayı düşünüyorum fakat kışın sıkıntı olur diye çok alasım gelmiyor hava çok geçiriyor çünkü sağdan ve soldan

sadece 1tane var ve pembe :D renk seçeneği olsaymış keşke ben de sizin aldığınızdan almayı düşünüyorum fakat kışın sıkıntı olur diye çok alasım gelmiyor hava çok geçiriyor çünkü sağdan ve soldan
Bana da kışın rahat olur ama yazın uygun değil gibi geldi. Bunaltıcı bir görüntüsü var içerden. Ben yazın kullanmam muhtemelen. Ancak klimalı arabada rahat olur fakat klima kapandığı zaman kuş içerde mahvolur gibi. Bence küçük telli kafesler çok daha iyi. Hem telli olunca kuşumla temas edemiyorum.
Kışın sorun olmaz ama dediğim gibi yazın için bence uygun değil.