Karadeniz Pet

Muhabbet Kuşumun Böbrek Hastalığı var Ayakları Hep Soğuk

çitirix

Yeni Üye
Merhaba, forumda yeniyim. Kuşum henüz yavru, böbrek hastalığı varmış. Beslenmesi için tavsiyeniz var mı?

Kim dedi böbrek hastalığı olduğunu ya da nasıl anladınız? Kuşa bakabilir miyiz?
veterinere götürdüm, bir sürü ilaç verdiler. sürekli ishali var. yumurtalık büyümesi ve kusması vardı en son öyle çıktı. (kusma durdu)

Veteriner teşhisi eğer tahlil, röntgenle yaptıysa o zaman söylenecek bir şey olmaz.
Böbrek koruyucu ya da A vitamini verilebilir ancak hem bunları hem de beslenmesini yine veterinerinize danışmanız daha doğru olur. İlaç kullanıyorsa bunlarla beraber fazla takviye ve yanlış bir yol olabilir. Birde yavruymuş, en iyisi süreci bilen veterinerle ilerlemek

Veteriner teşhisi eğer tahlil, röntgenle yaptıysa o zaman söylenecek bir şey olmaz.
Böbrek koruyucu ya da A vitamini verilebilir ancak hem bunları hem de beslenmesini yine veterinerinize danışmanız daha doğru olur. İlaç kullanıyorsa bunlarla beraber fazla takviye ve yanlış bir yol olabilir. Birde yavruymuş, en iyisi süreci bilen veterinerle ilerlemek
ayaklarinin soguklugu icin diyecek bir seyiniz olur mu acaba? bobrek yapar mi ya da usudugunden mi olur? ben veterinere guveniyorum ama farkli gorus almak istedim, cok ufak o yuzden. tesekkurler cevap icin.

ayaklarinin soguklugu icin diyecek bir seyiniz olur mu acaba? bobrek yapar mi ya da usudugunden mi olur? ben veterinere guveniyorum ama farkli gorus almak istedim, cok ufak o yuzden. tesekkurler cevap icin.
Üşümeden kaynaklı vs değilse hastalığı sebepli soğuktur. İlaçlar etki ettikçe o sorunda ortadan kalkacaktır merak etmeyin. Siz bu süreçte olabildiğince sıcak tutun yeterli.

Geri