Karadeniz Pet

Muhabbet kuşumun tüyleri çıkmıyor

Agust

Meraklı Üye
kuşumun tüyleri hiç çıkmıyor gövde altında kuyrukta tüy az kuşum üç aylık

Kuşunuzun bir fotoğrafını ekler misiniz?Haftada iki gün BT Amin Forte vitamini kullanın. Yarım suluğa beş damla olacak şekilde. Sulukta maksimum 8 saat kalsın. Daha fazla kalmasın. Ayrıca iki gün arasında temiz su içsin.

Kuyruk ve gövde altı tüyleri yok uçamadığı için her gün düşüyor hep uçmayı deniyor kuyruk tüyleri inciniyor ve düştüğünde tüylerini yoluyor https://streamable.com/das90f

Fotoğraf yüklemelerinizi direkt forum üzerinden yükleyerek ya da hızlıresim.com'a yükleyip buraya linkini atarak yapabilirsiniz.
Multivitamin için gerwit. B vitamini için bt amin forte temin ediniz. Daha faydasını görürsünüz

ilk aldığım günden beridir böyle ama kuyruğu azıcık uzadı ama yine yoluyor

bizim evde amin forte ve gerwit var nasıl kulanacağım peki?

Kuşunuzun bir fotoğrafını ekler misiniz?Haftada iki gün BT Amin Forte vitamini kullanın. Yarım suluğa beş damla olacak şekilde. Sulukta maksimum 8 saat kalsın. Daha fazla kalmasın. Ayrıca iki gün arasında temiz su içsin.
Burada belirttim. Gerwitte aynı şekilde sadece haftada bir gün.

Ve ballı krakeri kaldırdım demiştiniz :) Ballı kraker yerine dal darı alıp verin.
annem veiyor dedim dinlemiyor kaldırmıştım çöp olmasın boşuna mı para verdik diyor
Ballı kraker yada Ballı yem adı altında satılan ürünleri kuşlara vermeyiniz tamamen sentetik yapıştırıcı ile üretiliyorlar daha önce de sizin konunuza yazdım diye hatırlıyorum.

Tahminim kuşun üstüne çok gidiyor çok müdahale ediyorsunuz strese giriyor kuş...
babam kuşa bağırıyor ondan mıdır?

annem veiyor dedim dinlemiyor kaldırmıştım çöp olmasın boşuna mı para verdik diyor

babam kuşa bağırıyor ondan mıdır?
Yazık küçücük kuşa neden bağırıyor? Ondan da olur tabiki. Babanız diye laf söylemek istemiyorum ama bu duruma izin vermeyin.

Yazık küçücük kuşa neden bağırıyor? Ondan da olur tabiki. Babanız diye laf söylemek istemiyorum ama bu duruma izin vermeyi
kuşun haline çok yazık bende üzülüyorum salıncak düşmüş takacak korkuyor kuş ısırmış vurdu ona babam sonra 2-3 hafta dışarı çıkmadı kafesten yola yola böyle oldu

Ekli dosyalar

• WIN_20230128_12_49_34_Pro.jpg
    WIN_20230128_12_49_34_Pro.jpg
    131.8 KB · Görüntüleme: 25
kuşun haline çok yazık bende üzülüyorum salıncak düşmüş takacak korkuyor kuş ısırmış vurdu ona babam sonra 2-3 hafta dışarı çıkmadı kafesten yola yola böyle oldu
Hangi şehirde oturuyorsunuz? Eğer kuşunuzu sahiplendirmek isterseniz, kuşun ve tüm kafes, ekipmanların ücretini vererek kuşunuzu sahiplenmek istiyorum.

Hangi şehirde oturuyorsunuz? Eğer kuşunuzu sahiplendirmek isterseniz, kuşun ve tüm kafes, ekipmanların ücretini vererek kuşunuzu sahiplenmek istiyorum.
keşke iki ay önceden kaydolsaydım bu foruma o zamanlar bu kuşu almamıştım başka bir mavi kuşum vardı onu sahiplendirebilirdim ama petshopa verdim ): onada aynı şey oldu herkes bağırdı kızdı

istediğim zaman isteyen birine sahiplendirebilir miyim bu forumda?

Geri