Karadeniz Pet

Yeni Kuş Hakkında

Ramiz

Yeni Üye
Arkadaşlar konuşan ele alışık 14 aylık erkek kuşumuza bugün eş aldık dişi kuşun ırkı nedir tam olarak ve erkek kuşumuza uygunmu sizce, görüşlerinizi paylaşabilirmisiniz.

1.jpeg
WhatsApp Image 2023-11-26 at 19.33.47.jpeg
WhatsApp Image 2023-11-26 at 19.33.48.jpeg

Ben dişiyi çok beğendim. Çok bakımlı duruyor maşallah 🧿
Show, uygunlar bence. İnşallah eş tutarlar diyelim.
İnşallah hocam eş tutmazlarsa dişi kuşu bırakmaya kıyamam çok hoş bir kuş. Bizim erkek kuş umarım baskı kurabilir bir hafta sonra yuva takarım duruma göre aslında eş almayı düşünmüyorduk ancak erkek kuş çok kızıştı. Daha önce bir denemmiz oldu dişi kuş erkeği biraz baskıladı onu geri verdik erkek kuş konuşmayı ve bize gelmeyi bırakmayınca eş almakta sorun görmedik umarım eş tutarlar

İnşallah hocam eş tutmazlarsa dişi kuşu bırakmaya kıyamam çok hoş bir kuş. Bizim erkek kuş umarım baskı kurabilir bir hafta sonra yuva takarım duruma göre aslında eş almayı düşünmüyorduk ancak erkek kuş çok kızıştı. Daha önce bir denemmiz oldu dişi kuş erkeği biraz baskıladı onu geri verdik erkek kuş konuşmayı ve bize gelmeyi bırakmayınca eş almakta sorun görmedik umarım eş tutarlar
Evet benimde hoşuma gitti maşallah 🧿
Evcil kuş olduğı için baskı kurması zor olabilir ama hiç belli de olmaz bu işler. Güzel haberlerinizi bekliyorum 🙂🍀

bence çok iyi seçim olmuş maşallahları var. nazar değmesin çok güzeller
dişinin erkekle anlaşması çok önemli

bence çok iyi seçim olmuş maşallahları var. nazar değmesin çok güzeller
dişinin erkekle anlaşması çok önemli
3 günlük gözlemlerim neticesinde birbirlerini kaşıyorlar gagalarını tıklatıyolar falan erkek arasırada kusuyor dişiye dört beş gün bekleyip yuva takacam

Geri