Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum hasta ne yapmayalim

nehir bilal

Yeni Üye
Kusumuz 3 yaşında son haftalarda biraz mutsuz diskisinin rengi farklı olunca poposunu kontrol ettim ekli resimdeki gibi ne yapmalıyım ne vermeyelim

İştahı yerinde yiyor yem ama Cook mutsuz ötmüyor mesela probiyotik kullanmıyorum ne öneriyorsunuz alayım yarin

İştahı yerinde yiyor yem ama Cook mutsuz ötmüyor mesela probiyotik kullanmıyorum ne öneriyorsunuz alayım yarin
Kuşun videosunu da ekler misiniz?
Ama şimdi uykulu olabilir, gündüz hali varsa iyi olur. Ve popo dışında dışkısına da bakmak isterim.

Çok teşekkürler ilginiz icin
Dışkının popoya yapışması normal değil. Bu kuş dişi mi? Yem ve su harici verdiğiniz şeyler oldu mu? Banyo yaptı mı? İçme suyu olarak ne veriyorsunuz hazır kapalı su mu,arıtma mı, çeşme suyu mu? Kusma veya başka belirtiler var mı? Kuş kaç gr?

Kus erkek, havuç yiyor yem harici ara ara son dönemde havalardan ötürü banyo yapmadı, damacana içme suyu koyuyorum yemligine, gramajini tam bilmiyorum fakat biraz fazlası var 3 yasinda

Kus erkek, havuç yiyor yem harici ara ara son dönemde havalardan ötürü banyo yapmadı, damacana içme suyu koyuyorum yemligine, gramajini tam bilmiyorum fakat biraz fazlası var 3 yasinda
Ne sıklıkla havuç veriyorsunuz? Havuç vermeyi bırakın bir müddet. 15 günde 1 kez verebilirsiniz kuş normale dönünce.
Probiyotik temin edin, Röhnfried Entrobac tavsiye ederiz,15-20 ml almanız uzun süre yeterli olur. Karadenizpet veya Grpet sitesinden alabilirsiniz isterseniz whatsap hattından kendileri ile irtibata geçebilirsiniz. Entrobac gelince 3 gün art arda kullanılacak. Ürün elinize gelince bize haber verin nasıl kullanılacağını yazarız. Ayriyeten 20 ml Gervit-w multivitamin takviyesi almanızı da öneririm, profesyonel üründür. Röhnfried Alman malıdır.

İşten gelir gelmez değiştirdim altını takibindeyim yapar yapmaz yollayacağım resmi

İlginiz için teşekkürler entrobac aldım kargoya verildi tabi daha çevrede veteriner çok ama kuştan anlayan yok malesef birkezde ayak incinmesi olmuştu veteriner veteriner dolasmistik hep kedi köpek v.b üzerine malesef hatta yine siz yardımcı olmustunuz o donemde

İlginiz için teşekkürler entrobac aldım kargoya verildi tabi daha çevrede veteriner çok ama kuştan anlayan yok malesef birkezde ayak incinmesi olmuştu veteriner veteriner dolasmistik hep kedi köpek v.b üzerine malesef hatta yine siz yardımcı olmustunuz o donemde
Rica ederim ✨
Aa evet eski konunuza bakınca gördüm. Ayağıyla ilgili sorun kalmadı değil mi?
Şu an kuşun enerjisi nasıl? İshali olunca neşesinden biraz endişe duydum çünkü

Yok ayağıyla ilgili hiç bir sıkıntı kalmadı şükür o dönemde günlük voltaren bakımını falan yaptım söylediğiniz gibi :) Şakir'in şöyle bir bunalım halide var yaşına uygun bir eş bulamadigimiz için küçük eş almak zorunda kaldık limonun içinden zamanla tabiri caizse cazgır bir karakter çıktı:) sakirimi gagaliyor falan bazen bir bakıyorum şakir kaçıyor limondan bir bakıyorum birbirlerini kasiyolar anlasiyolarmi anlasamiyorlarmi anlayamadım limon kafesin kralıcesi oldu anlayacağınız o ne isterse o oluyor buda sakiri mutsuz ediyor sanirim limon şuan 8 aylık civarında onu vermeyede kıyamıyorum yazık diye sakirede kıyamıyorum muallaktayim anlayacaginiz

Geri