Karadeniz Pet

Muhabbet kuşumun neyi var anlamadım

Şu dışkılarına iyi dedim. Diğerlerini görmedim. Siz diyince linki gördüm, tıkladım ancak açmadı.

Screenshot_2024-02-27-20-44-39-372_com.miui.gallery.jpg

Tüy döküyor baya döküyor çiftleşmeye çalışıyor yemesinde icmesinde sorun yok. Sadece kakası böyle oldu sarımsı falan. Acaba daldarisi cokmu geldi ya da antibiyotik mi dokundu. @Merve
tV8jeA-.jpg
Dışkıya bu rengi verecek bir şey yemediyse antibiyotikten dolayı olmuş olabilir.
Kokulu olması iyi değil ama antibiyotik kullanım sonrası kokununda geçmesi lazım.

Dışkıya bu rengi verecek bir şey yemediyse antibiyotikten dolayı olmuş olabilir.
Kokulu olması iyi değil ama antibiyotik kullanım sonrası kokununda geçmesi lazım.
Daldarısı yem veriyorum zaten yemek olarak herhalde ondandır. Düzelmeye başladı gibi oldu şu an ama bir sorum var. Kuş acaba tüy dökümüne girdi bende hasta olarak mi anlamadım acaba

Probiyotik takviyesi verin bu hafta 3 gün
Merhabalar üzgünüm yazamadım telefonum kırılmıştı kuşun güncel videosu
ve aynı şekilde tüy dökümündeymis su an kafasında yanaklarında yeni tüy kapsülleri çıktı malesef kameram iyi değil ondan attamadim dışkısına gelirsek ishal değil ama yeşil kısmı fazla büyük gibiydi su an düzelme yolunda normal kaka yapıyor bazen kafesi temizleyip size geri dönüş yapicam @Merve @Doğacı

Merhabalar üzgünüm yazamadım telefonum kırılmıştı kuşun güncel videosu
ve aynı şekilde tüy dökümündeymis su an kafasında yanaklarında yeni tüy kapsülleri çıktı malesef kameram iyi değil ondan attamadim dışkısına gelirsek ishal değil ama yeşil kısmı fazla büyük gibiydi su an düzelme yolunda normal kaka yapıyor bazen kafesi temizleyip size geri dönüş yapicam @Merve @Doğacı
Probiyotik kullandınız mı

Geri