Karadeniz Pet

Sohbet Başlığı

Bende Uwell Caliburn g2 kullanıyorum, salt likit kullanıyordum 35mg baya ağır geldi 25mg denedim o da ağır geldi çarpıntı vs yaptı freebase'e geçtim 12 mg bu da kesmiyor ikisinin ortasını nasıl bulacağız diye soracaktım.
Günde minimum 1.5 paket tütün içen biriyim. 50 mg ile başladım. Başta çok güzeldi ama şuanda kesmiyor. Yükselticem yakın zamanda. Şuanda demlenme sürecinde olan likitlerim var. İkisinin ortası 13.5 - 14 mg freebase. Çoğu sitede var aslında.

Aksine , elimden düşmüyor. 😁
Ben kendime çok içiyorum diyordum, normalde ateşli 2 paketi görüyordum günde salt 35mg aldım başta çok kötü çarptı 24mg aldım o da baktım fena çarpıyor dedim salt likit bana göre değil frebase likit aldım 12 mg onu da sık çekim yapmama rağmen kesmiyor bir türlü bu gidişata 3 günde 1 coil yakarım.

Olmadı saf Nbase deneyeyim mg daha yüksek, safir kimayayı öneriyorlar, aromalı diye de bence kesmiyor sürekli içme isteği uyandırıyor olabilir

Ben kendime çok içiyorum diyordum, normalde ateşli 2 paketi görüyordum günde salt 35mg aldım başta çok kötü çarptı 24mg aldım o da baktım fena çarpıyor dedim salt likit bana göre değil frebase likit aldım 12 mg onu da sık çekim yapmama rağmen kesmiyor bir türlü bu gidişata 3 günde 1 coil yakarım.

Olmadı saf Nbase deneyeyim mg daha yüksek, safir kimayayı öneriyorlar, aromalı diye de bence kesmiyor sürekli içme isteği uyandırıyor olabilir
Benim sigara bırakmaya çalışmamdan ziyade elektronik sigarayı sevmem yüzünden elimden düşmüyor. Aslında baktığımızda olması gereken mesela 50 mg salt bana yetiyor ama 50 değil 65 falan alacaksın. Bu seferde 50 mg da 4 kere çekiyorsan 65 te 1-2 kere çekeceksin. Böyle böyle bırakılıyor. Hatta çevremde var o şekil bırakanlar. Ama ekonomik olarak fiyatları biliyorsun 100 ml salt yapmaya kalk bir dünya para…. Onun yerine mecbur freebase yapıyoruz. Mesela çoğu siteden aldım Nbase, fikrimi soracak olursan eğer fiyat bakımından bir tık hesaplı olsun ama kalitede olsun diyorsanız coolkimyadan wilmar alabilirsiniz. Benim için fiyat önemli değil hakkını versin derseniz falconkimyadan 3m Nbase alabilirsiniz.

Benim sigara bırakmaya çalışmamdan ziyade elektronik sigarayı sevmem yüzünden elimden düşmüyor. Aslında baktığımızda olması gereken mesela 50 mg salt bana yetiyor ama 50 değil 65 falan alacaksın. Bu seferde 50 mg da 4 kere çekiyorsan 65 te 1-2 kere çekeceksin. Böyle böyle bırakılıyor. Hatta çevremde var o şekil bırakanlar. Ama ekonomik olarak fiyatları biliyorsun 100 ml salt yapmaya kalk bir dünya para…. Onun yerine mecbur freebase yapıyoruz. Mesela çoğu siteden aldım Nbase, fikrimi soracak olursan eğer fiyat bakımından bir tık hesaplı olsun ama kalitede olsun diyorsanız coolkimyadan wilmar alabilirsiniz. Benim için fiyat önemli değil hakkını versin derseniz falconkimyadan 3m Nbase alabilirsiniz.
Fazla nikotinde zararlı özellikle salt likit nikotini çok hızlı kana karıştırıyor 35 mg beni şekilden şekle soktu 50mg tek çekim yapsam heralde kalp krizi geçiririm o yüzden en sağlıklısı azalta azalta en son nikotinsiz bir süre takılıp elektronik sigarayı da rafa kaldırmak, diğer türlü nikotin dozunu arttırdıkça daha fazla nikotin isteği oluşacak kısır döngüye girmiş olacaksın

Fazla nikotinde zararlı özellikle salt likit nikotini çok hızlı kana karıştırıyor 35 mg beni şekilden şekle soktu 50mg tek çekim yapsam heralde kalp krizi geçiririm o yüzden en sağlıklısı azalta azalta en son nikotinsiz bir süre takılıp elektronik sigarayı da rafa kaldırmak, diğer türlü nikotin dozunu arttırdıkça daha fazla nikotin isteği oluşacak kısır döngüye girmiş olacaksın
Başa dönseydik hiç bulaşmazdım bu işlere ama maalesef ki yapacak hiçbir şey yok.

Takip ettiğiniz dizi filmler nelerdir?
Ben bu sıralarda dizi takip edemiyorum ama geçen gün çok övülen film tadında "Ahtapottan Öğrendiklerim" adlı belgeseli izledim.
Ahtapottan bir şey öğrenemedim, tavsiye etmiyorum, bunu okuyan varsa boşuna izlemesin :)

@Levent ACAR sizin takip ettiğiniz yerli ve yabancı önerileriniz varsa öğrenmek isteriz hocam ✨

Alakasız bir konu ama ben bilgisayarlarla ilgili bir şey soracağım. Mesela ben oyun oynayacağım, kitap/dergi yazacağım, animasyon hazırlayacağım bir bilgisayar düşünüyorum. Laptop mu yoksa masaüstü mü benim için daha rahat olur? Burada bilgisayarda oyunculuk deneyimi olanlar bana yardımcı olabilir mi?

Alakasız bir konu ama ben bilgisayarlarla ilgili bir şey soracağım. Mesela ben oyun oynayacağım, kitap/dergi yazacağım, animasyon hazırlayacağım bir bilgisayar düşünüyorum. Laptop mu yoksa masaüstü mü benim için daha rahat olur? Burada bilgisayarda oyunculuk deneyimi olanlar bana yardımcı olabilir mi?
Şuanki zamanda zaten oyun bilgisayarıyla bile herşey yapılabiliyor. Çok kasmamak lazım açıkçası. Gözlemlediğim kadarıyla sadece oyun harici alırsan zaten cümleden de belli oyunlarda takılma , düşük ayarlarda vs oynamak zorunda kalıyorsun. Oynadığınız oyunlar ne tarz?

Havadan sudan başlığımızda birazda havadan sudan, forum dışı sohbet edelim bakalım kim sosyal hayatında neler yapıyor, kim nelerle ilgileniyor :)

Başlığı sabitliyorum canı sıkılan üyelerimizle aktif olarak kullanabiliriz.

Sohbet başlığında forum kurallarına uymaya özen gösterelim, Üslup ve tavır tarzdan ödün vermeden gelin sohbet muhabbet edelim.
Kuşum şimdi kafasını çarptı fakat epilepsi hastası gibi oldu elime aldım biraz sevdim düzelir gibi oldu neden acaba

Evde kullanacaksanız masa üstü en iyi bilgisayardır.
Diz üstü bilgisayarlar sürekli dolaşan, gittikleri yerde bilgisayar ihtiyacı olanlar içindir. Oyuna bağlı ama yine de oyun performansı düşük olur.