Karadeniz Pet

İzmir'de Vilmectin nereden temin edebilirim

CelikKanat34

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar, önlem amaçlı olarak Vilmectin bulunsun istiyorum evimde lakin İzmir'de temin edecek bir yer bulamadım, nerede bulabilirim bu ürünü? Teşekkürler.

Güvercin malzemeleri satan yerlere sorun.
Normal bir eczaneye gidip, ilaç toptancılarından, hayvan sağlığı ilaçlarının nerede satıldığını sormasını isteyebilirsiniz.
Vilmectin marka şart değil. Etken maddesi ivermectin olan bir ilaç yine işinizi görür.
Teşekkürler üstadım, bilindik çokça denenmiş alternatifler var mı peki bildiğiniz?

İlacı bulabildiniz mi? Ben hala arıyorum, sormadığım veteriner kalmadı.

Hangi siteden alabilirim yardımcı olur musunuz?

Hangi siteden alabilirim yardımcı olur musunuz?
Trendyol, Hepsiburada gibi yerlerden güvenilir herhangi bir satıcıdan alabilirsiniz. Ancak veteriner, bazı petshoplar veya üretim yapan üreticilerden de isteyebilirsiniz. Tek bir kuş için ilk etapta 1 damlası yeterli zaten.

Teşekkür ederim ama sitelerdeki ürün satışı durdurulmuş, bulamadım. Pet shoplar da en azından çevremdekiler ismini bile bilmiyor ilacın. Veteriner de getirin kuşunuzu diyor, yardımcı olmuyor pek. Ne bulunmaz bir ilaç oldu benim için :/

Teşekkür ederim ama sitelerdeki ürün satışı durdurulmuş, bulamadım. Pet shoplar da en azından çevremdekiler ismini bile bilmiyor ilacın. Veteriner de getirin kuşunuzu diyor, yardımcı olmuyor pek. Ne bulunmaz bir ilaç oldu benim için :/
Acil ihtiyacınız varsa kuşu üşütmeden götürün veteriner uygular.
Rica ederim ne demek ✨

Geri