Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum 1 haftadır bu sesi çıkarıyor?

bariserol26

Yeni Üye
Merhabalar,
Muhabbet kuşum yemesinde içmesine sorun yok takip altında ama 1 haftadır ara ara bu sesi çıkarıyor akıllı bir yavrumuz 35 kelime konuşmakta, bu sesi bir yerden öğrendimi acaba hastamı anlamadık, ne olabilir?

20221225_231237.jpg

Bu aralar çok kalamar yedi kafesinden aldık kalamarı, beyazdı dışkısı şimdi daha düzgün

Sizi endişelendirmek istemem ama video bana pek normal gelmedi. Sadece ses çıkartmıyor, hareketleri de mevcut. Kanatlarının duruşu da farklı geldi ve kilosuda fazla gibi. Adrian hocamız sorun yok demiş ama benim gözlemim farklı yönde 🤷🏻‍♀️

Hareketleri normal uyuşukluk falan yok,
Kalamari fazla tüketti ondan olabilir mi boğazı kurumuş gibi

Uçuyor sürekli aslında, elimden geldiğinde en iyi yemi almaya çalışıyorum, yulaf ve aspurları azaltacağım, teşekkür ederim

Kum kullaniyoruz farkli bisey tuketmiyor, o sesi örnek veriyorum akşamları 2 günde bir yapıyor, sagliksal yönden iyi duruyor canlı ve hareketli her zamanki gibi

Kum kullaniyoruz farkli bisey tuketmiyor, o sesi örnek veriyorum akşamları 2 günde bir yapıyor, sagliksal yönden iyi duruyor canlı ve hareketli her zamanki gibi
O zaman biraz daha gözlemleyin bakalım, herhangi bir durgunluk, iştahsızlık, uyuklama, kuyruk sekmesi, dışkı farklılığı, kusma hareketi gibi durumlarda tekrar iletişime geçin. Umarım ben yanılıyorumdur.

Geri