Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum halsiz

AsiBulut

Meraklı Üye
Kuşumun bugüne kadar bir şeyi yoktu bugün sabah tekrar kusma hareketi yaptığını gördüğüm için kekik çayı koydum suluğuna. Şuan halsiz, az önce uçtu biraz ama yine kendini savunuyor veya uçabiliyor maa uçması çok yavaştı. Kafesin kenarından ne tutsam yemeye içmeye gelirdi ne olduğunu bilmesede ama şuan kekik çayına gelmedi. Ben dışardayken annem kafes dibinde uyuduğunu görmüş az öncede uyurken başını salıncağa dayamıştı. Kanatları gergin hafif açık uyuyor çok sıcaklamış gibi ateşimi var bilmiyorum. Ne yapmam lazım yardımcı olurmusunuz

Dışkısı için peçete koyuyorum şimdi ama ishal olduğunu biliyorum yolculuğa çıktıktan sonra oldu.

Yarın tekrar istanbuldan ankaraya dönmemiz gerekiyor

Ağzına dal darı tuttuğum halde yemiyor :(

Vakit kaybetmeden bir kanatlı kuş veterinerine götürmelisiniz.
evet dayanamadım şimdi geldim veterinerden. şuan iyi gibi bacak altından enerji vereceğini söyledikleri 2 serum yaptılar ve direk kursaktan beslenme yapıldı bir sürü ağızdan damla şeklinde ilaç verildi ayak üstü tırnaklarını da kestiler ama az önce gözlerini açamayan dal darıya dokunmayan kuş şuan keyfi yerinde gibi kursağı dolu olmasına rağmen yemeğini de yedi şuan çok keyifli umarım iyileşir hemen. muayene 750 tl dahil toplam 2184 tl tuttu

ilaçları bu şekilde

Çok geçmiş olsun 🌺
İnşallah şifa olur takviyeler 🤍
İstanbuldaysanız rica etsem klinik adını dm'den paylaşır mısınız? Merak ettim de, acil müdahale bilgisine sahip oldukları için...
Teşekkürlerr inşallah. Şirin vet pet ve kuş kliniği adı bahçelievlerde klinik. Bize en yakın orası vardı sonraki yerler arabayla yarım saatlik yerlerdi burası 6 dakika gösterdiği için gittik iyikide gitmişizz :)

Geri