Karadeniz Pet

Muhabbet kuşum ölecek gibi

Yigit21

Yeni Üye
Muhabbwt kusum bu durumda olecek gibi yardim

biraz olsun düzeldi ama kafesin kenarında kabarıp gözleri kapatıp bekliyor arkadaşlar yardım

Ekli dosyalar

• WhatsApp Image 2023-03-09 at 17.10.13.jpeg
    WhatsApp Image 2023-03-09 at 17.10.13.jpeg
    89.6 KB · Görüntüleme: 20
Başka Foruma yönlendirme yapılması forum kurallarına aykırıdır.
biraz olsun düzeldi ama kafesin kenarında kabarıp gözleri kapatıp bekliyor arkadaşlar yardım
Merhaba çok geçmis olsun. Dışkı fotoğrafı paylaşabilir misiniz?

MESAJ MODERATÖR TARAFINDAN DÜZENLENMİŞTİR.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bu durumdaki kuş için yani tabana inen kuş için evde yapabileceğiniz tek şey kursak beslemesi yapmaktır. Haşlanmış yumurta sarısını mısır unu ve su ile karıştırıp muhallebi kıvamına getirin. Şırıngaya çekin. Elle besleme aparatınızın da olması gerekiyor. Yine şırınga ile deneyin biraz yemeye tenezzül edebilir. Youtube dan video izlemeden yapmayın.

Bu durumdaki kuş için yani tabana inen kuş için evde yapabileceğiniz tek şey kursak beslemesi yapmaktır. Haşlanmış yumurta sarısını mısır unu ve su ile karıştırıp muhallebi kıvamına getirin. Şırıngaya çekin. Elle besleme aparatınızın da olması gerekiyor. Yine şırınga ile deneyin biraz yemeye tenezzül edebilir. Youtube dan video izlemeden yapmayın.
@Yigit21 daha önceden deneyiminiz yoksa kursak beslemesini kendiniz yapmanızı önermem, şırınga ile verebilirsiniz illa kendiniz yapacaksınız

Geri