Karadeniz Pet

muhabbet kuşumun gagasındaki şey ne?

el1fwsky

Yeni Üye
muhabbet kuşumun gagasında garip birşey canı acıyor sanırım elleyince kafasını çekiyor bu nedir gecmesi icin ne yapmam lazım

Fotoğrafı eklerken boyut kısmından seçebilirsiniz

Şu şekilde

Ekli dosyalar

• IMG_6599.jpeg
    IMG_6599.jpeg
    316 KB · Görüntüleme: 61
  • IMG_6600.jpeg
    IMG_6600.jpeg
    415.5 KB · Görüntüleme: 61
Gaga yapısında ciddi bir bozulmaz var. Uyuz veya mantar olabilir, daha da ilerlemeden tedavi görmesi lazım. Siz hangi ildesiniz, bulunduğunuz yerde egzotik hayvanlara bakan veteriner hekim var mı?
ben 12 yaşımdayım kendim yapabiliceğim birşey değil anneme söylüyorum kendi geçer diyo sırf veterinere götürmediği için 4 ay önce bi kuşum vefat etti çok seviyordum onu hâlâ üzülüyorum gecmesi için kendim yapabiliceğim birşey varmı

Annenize sorar mısınız lütfen bakamayacağı kuşu neden sahiplenmiş, kendisi hastalanınca da doktora gitmeden geçmesini bekliyor mu mesela, vebaldir ya bu

Kuzum benim ya. Sanki ağzına bir şey saplanmış gibi mantar mıdır nedir anlayamadım. En iyisi veterinere götürmeniz lütfen annenize söyleyin geç olmadan veterinere götürsün. Kendi kendine geçebilecek bir şey değil. Mazallah ölürse çok üzülürsünüz bakın benim kuşum da öldü veterinere geç kalmamız yüzünden. Maviş'im, biricik kuşumu kaybettim. Sizi de çok iyi anlıyorum ama böyle olmaz. Bir veterinere baktırın. Bu arada yemek yiyebiliyor mu?

Daha net fotoğraf yükler misiniz? Sa alıp öyle yükleyin. Kuşun iştahı, enerjisi nasıl?
Kuşun genel durumunu tünekte videoya çekip streamable.com a yükleyip linkini atın ayrıca yeni yapılmış dışkısına da bakalım, onu da atın

Geri