Karadeniz Pet

Muhabbet kuşunun bulunduğu odada çamaşır suyuyla temizlik yapıyor musunuz

Cnp_20

Yeni Üye
Ev küçük koyabileceğim başka bir yer de pek yok. Çamaşır suyuyla temizlik yapıyorum. Sorun olur mu

Ev küçük koyabileceğim başka bir yer de pek yok. Çamaşır suyuyla temizlik yapıyorum. Sorun olur mu
asla asla yapmayın, nasıl temizleyeceğim diyorsanız buharlı temizlik makinalarından kullanabilirsiniz. çamaşır suyuyla kuşu zehirlersiniz

asla asla yapmayın, nasıl temizleyeceğim diyorsanız buharlı temizlik makinalarından kullanabilirsiniz. çamaşır suyuyla kuşu zehirlersiniz
Bu zamana kadar yaptım bir şey olur mu acaba:((( solunum yollarında problem var zaten veteriner antibiyotik tedavisi vermişti onu yaptık ama ara ara boğulmaları oluyor hala

Çamaşır suyunu bir kez solumak bile tehlikeli olabilir. Kuşunuz bundan sebep solunum hastası olmuş olabilir.

Ben size çamaşır suyu yerine profesyonel temizlik ürünü olan ve kuş gribinde bile etkili olan Virkon S tavsiye ederim. Çamaşır suyu gibi kötü kokmaz ve profesyonel temizlik yapmış olursunuz,evde de kullanabilirsiniz, kuşunuzun kafesini yem kabını da Virkon S ile temizleyebilirsiniz daha sonra iyice durulayın 👍🏻🙂

Geri